صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
پایش برنامه کنترل و پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در شهرستانهای استان
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جهت بررسی و نظارت در بازدیدها توسط ناظرین استانی از شبکه های بهداشت ودرمان تابعه با حضور معاون بهداشتی، معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان و ناظران ستادی در مرکز بهداشت استان برگزار شد.
 ١٠:٠٧ - چهارشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
حمایت همگانی از مدافعان سلامت
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت : نخستین روز هفته سلامت با شعار بهورزان و خانواده بهداشت کشور در مقابله با کرونا نامگذاری شده است که نقش مهم بهورزان به عنوان تلاشگران خط مقدم نظام سلامت کشور که نخستین محل دسترسی مردم به شمار می رود و نقش بسیار مهمی در سلامت مردم جامعه دارد را نشان می دهد .
 ١٥:٣٨ - سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر فرشیدی
پیام تشکر و قدردانی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مدافعان حوزه سلامت
دکتر محمود حسین پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت آغاز هفته سلامت سال ۹۹ با شعار حمایت همگانی از مدافعان سلامت از همکاران عرصه بهداشت قدردانی کرد.
 ١٥:٢٥ - سه شنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هاتفان
اجرای طرح هاتفان امید برای مقابله با کرونا در هرمزگان
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از برگزاری جلسه طرح هاتفان امید (ارائه مشاوره در جهت ارتقاء سلامت و کاهش اضطراب در جامعه) در راستای قطع کردن زنجیره بیماری کرونا در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد.
 ١١:٥٨ - يکشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فعالیت 34 مرکز خدمات جامع سلامت ۱۶ساعته در هرمزگان / 6 مرکز خدمات جامع سلامت در بندرعباس و بخش مرکزی این شهرستان فعال است
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: 6 مرکز خدمات جامع سلامت در بندرعباس و بخش مرکزی این شهرستان ارائه خدمت می کنند.
 ١١:٣٨ - يکشنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>