صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت آموزشی 


دکتر شکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم روز استاد :
دانشکده دارو سازی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از مهرماه دانشجو می پذیرد
دکتر محمد شکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز استاد از پذیرش 30 دانشجو در مقطع دکترای داروسازی از اول مهرماه سال جاری خبر داد و افزود : هرمزگان به عنوان یازدهمین دانشگاه علوم پزشکی در کشور است که موفق به راه اندازی دانشکده داروسازی شده است .
 ١٤:٤٥ - دوشنبه ١١ خرداد ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم گرامیداشت روز استاد در بندرعباس
صبح امروز مراسم بزرگداشت روز استاد و شهادت مظلومانه استاد شهید مطهری با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اعضاء هیئت رییسه دانشگاه و جمعی از اساتید دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد .
 ١٤:٤١ - دوشنبه ١١ خرداد ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت یک هزار و 78 داوطلب در آزمون ارشد پزشکی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان هرمزگان تعداد کل داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد رشته های پزشکی در هرمزگان را یک هزار و 78 نفر عنوان کرد.
 ١٤:٠٢ - شنبه ٢ خرداد ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
پژوهشگر کلينيک پوست پژوهشگاه رويان در حاشیه کنفرانس یک روزه سلولهای بنیادی در بندرعباس :
درمان نوین بیماریها ی پوستی به روش سلولهای بنیادی محقق می شود
دکتر امير باجوري ، پژوهشگر کلينيک پوست پژوهشگاه رويان در حاشیه کنفرانس علمی یک روزه سلولهای بنیادی در بندرعباس گفت: در ايران ، از حدود 8 سال پيش روش استفاده از سلولهای بنیادی در درمان و رفع عوارض پوستي ، در پژوهشکده رويان آغاز شده است .
 ١٢:٣٧ - پنج شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
کنفرانس علمی یک روزه سلولهای بنیادی برگزار شد
با همکاری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ، جهاد دانشگاهی هرمزگان و پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی کنفرانس علمی یک روزه سلولهای بنیادی با هدف معرفی ، کاربرد ، پتانسیل ها و چشم انداز در درمان بیماریها با استفاده از سلولهای بنیادی در سالن فارابی مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم (ص) "بیمارستان شهید محمدی بندرعباس " برگزار شد.
 ١٢:٣٦ - پنج شنبه ١٧ ارديبهشت ١٣٩٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>