مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم در جلسه شورای بهورزی این شهرستان:
توجه جدی و احساس مسئولیت کارکنان در مراقبتهای بهداشتی از ارکان اصلی سلامت است
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه شورای بهورزی این شهرستان گفت: توجه جدی کارکنان به امور محوله و احساس مسئولیت در انجام مراقبتهای بهداشتی از ارکان اصلی سیستم سلامت شهرستان است .
 ٢١:٥٦ - پنج شنبه ٢٩ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جزیره قشم صورت گرفت؛
آموزش مداخلات و حمایت های روانی در بلایا و حوادث
کارگاه آموزشی مداخلات وحمایت های روانی، اجتماعی دربلایا وحوادث ویژه مشاورین مدارس سطح شهر قشم توسط واحد سلامت روان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم برگزار شد.
 ١١:٤١ - چهارشنبه ٢١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش و اطلاع رسانی پیشگیری از اچ.آی.وی ایدز در قشم
همایش ایدز با هدف اطلاع رسانی از راههای ابتلاء به بیماری، پیشگیری، درمان و مشاوره های مورد نیاز طی دو روز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و هنرمندان استان هرمزگان در شهر درگهان و قشم با برنامه های شاد برگزار شد.
 ١٤:١٠ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
بیماریابی اکتیو با موضوع اچ.آی.وی ایدز ادامه دارد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: با اشاره به بیماریابی اکتیو در بحث HIV ایدز، گفت: آموزش مراجعین، مشاوره رایگان و شناسایی افراد مشکوک به بیماری و ارجاع به آزمایشگاه، انجام رایگان آزمایشات لازم و انجام اقدامات کاهش آسیب (توزیع رایگان تجهیزات پیشگیرانه برای موارد پرخطر) با رعایت اصول رازداری و محرمانه بودن در کلیه مراحل و به صورت رایگان از خدمات مراکز مشاوره بیماریهای رفتاری در قشم می باشد.
 ٢٠:٣٩ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش نحوه پایش استاندارد بهداشتی در سطح شهرستان قشم
جلسه آموزشی نحوه پایش استاندارد بهداشتی در سطح خانه های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت برای ارتقاء اهداف بلند مدت سلامت جامعه در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ویژه نیروهای ستادی، سرپرست و پزشکان مراکز برگزار شد.
 ١٣:٤٥ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>