در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا قشم مطرح شد:
برخورد قاطع با سهل انگاری نسبت به سلامت عمومی
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: رعایت بهداشت فردی و بهداشت عمومی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا الزامی می باشد و عدم توجه به نکات بهداشتی، پیامدهای جبران ناپذیری را در بر خواهد داشت.
 ١٢:٤٦ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صورت گرفت؛
تجلیل از اعضای خط مقدم مبازره با بیماری کرونا
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تشکر از همراهی و حمایت های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به منظور تامین اقلام و تجهیزات لازم برای پیشگیری و کنترل این ویروس در جزیره قشم گفت: حمایت شما به عنوان پدرمعنوی جزیره قشم، مسائل و مشکلاتی را که به سختی برای ما قابل حل بود، در کمترین زمان ممکن برطرف کرده است و این برای همکاران ما که در خط مقدم مبارزه و پیشگیری به سر می برند بسیار دلگرم کننده بود.
 ١٤:٣٦ - چهارشنبه ٧ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی قشم با دستور کار پیشگیری از کرونا ویروس
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی که برای دومین بار با دستور کار بیماری های حاد تنفسی برگزار شد، گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، ادارات دولتی و غیر دولتی مکلف هستند ضمن مدیریت موضوع در جامعه، اطلاع رسانی و آموزش را با حساسیت و جدیت تمام اجرایی نمایند.
 ١٤:٤٨ - سه شنبه ٦ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئیس سازمان غذا و داروی کشور انجام شد:
منطقه آزاد قشم برای صدور کد IRC به تولیدکنندگان و واردکنندگان مستقل شد
در سفر معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ورئیس سازمان غذا و داروی کشور به جزیره قشم جلسه ای با حضور دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان، نسرین نانوایی قشمی سرپرست اداره کل غذا و دارو واستاندارد قشم با تولیدکنندگان داخلی در شهرستان قشم در جهت گفتمان، نظرات و پیشنهادات تولیدکنندگان تشکیل شد که قوانین دست و پاگیر و مدت زمان طولانی که تولیدکنندگان برای دریافت کد IRC در وزارت بهداشت و سازمان غذا و داروی کشور صرف می کنند بیشترین موضوع ارائه شده توسط تولیدکنندگان بود.
 ٢٠:١٥ - دوشنبه ٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نوزدهمین کنگره سالانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران در قشم آغاز به کار کرد
نوزدهمین کنگره سالیانه اعصاب کودکان و نوجوانان ایران با حضور جمعي از پزشكان، محققان و صاحب نظران این حوزه صبح امروز چهارشنبه در سالن هتل ارم شهرستان قشم آغاز شد.
 ١٢:٠١ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>