کارشناس ارشد HSE و بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت قشم:
ارزش گذاشتن به سلامتی کارمندان یکی از دغدغه‌های حوزه سلامت است
کارگاه آموزشی "ارگونومی در محیط کار" در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با همکاری واحد سلامت خانواده و بهداشت محیط ویژه کارمندان آموزش و پرورش و اداره برق این شهرستان برگزار شد.
 ٢٠:٠١ - پنج شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان دانشگاه در مراسم معارفه رییس جدید بیمارستان قشم:
امنیت و آرامش بیماران و پرسنل در بیمارستان امری ضروری است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در مراسم تودیع و معارفه رییس بیمارستان قشم ضمن تقدیر از خدمات دکتر مسعودی رییس سابق بیمارستان گفت: حفظ حرمت پرسنل شاغل در بیمارستان و بیماران بستری در آن بدلیل جایگاه خدمات ویژه حائز اهمیت است؛ بیمارستان مکانی امن برای نیروهای شاغل در آن است و می بایست حس امنیت و آرامش را در بیماران و پرسنل ایجاد کرد.
 ٠٩:٥٩ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناس ارشد سازمان بهداشت جهانی:
شناسایی به موقع عامل و ناقل بیماریهای منتقله از حشرات راهی برای ریشه کنی است
دکتر مرتضی زعیم کارشناس ارشد سازمان بهداشت جهانی در وزارت بهداشت گفت : درک اضطرار مسئله بیماریهای منتقله از نیش پشه مانند مالاریا، تب دنگو، تب زرد و سایر بیماریها در پیشگیری از انتقال بیماری بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 ١٤:٥٤ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در جزیره قشم گفت:
شمار تخت‌های بیمارستانی ویژه نوزادان افزایش می یابد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از مراکز بهداشتی درمانی جزیره قشم گفت: افزایش تخت‌های بیمارستانی ویژه نوزادان از مهم‌ترین اولویتهای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در سال آینده است که با توجه به اهمیت و موقعیت جزیره قشم در تلاش هستیم بخش NICU " تخت‌های ویژه نوزدان " را در نیمه نخست سال 98 دربیمارستان پیامبراعظم (ص) قشم راه اندازی کنیم.
 ١٤:٣٤ - يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در پی بروز بیماری اسهال آمیبیازیس؛
جلسه کارشناسان ستاد بحران در دهیاری روستای رمچاه تشکیل شد
در پی بروز بیماری اسهال آمیبیازیس در روستای رمچاه از توابع شهرستان قشم، جلسه ای با حضور معاون بهداشتی شبکه، بخشدار مرکزی شهرستان قشم، اعضاء شورای شهرستان و دهیار روستا با کارشناسان ستاد بحران شبکه در دفتر دهیاری این روستا برگزار شد.
 ١٥:٠٣ - جمعه ١٩ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>