آموزش و اطلاع رسانی پیشگیری از اچ.آی.وی ایدز در قشم
همایش ایدز با هدف اطلاع رسانی از راههای ابتلاء به بیماری، پیشگیری، درمان و مشاوره های مورد نیاز طی دو روز با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و هنرمندان استان هرمزگان در شهر درگهان و قشم با برنامه های شاد برگزار شد.
 ١٤:١٠ - شنبه ١٧ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
بیماریابی اکتیو با موضوع اچ.آی.وی ایدز ادامه دارد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: با اشاره به بیماریابی اکتیو در بحث HIV ایدز، گفت: آموزش مراجعین، مشاوره رایگان و شناسایی افراد مشکوک به بیماری و ارجاع به آزمایشگاه، انجام رایگان آزمایشات لازم و انجام اقدامات کاهش آسیب (توزیع رایگان تجهیزات پیشگیرانه برای موارد پرخطر) با رعایت اصول رازداری و محرمانه بودن در کلیه مراحل و به صورت رایگان از خدمات مراکز مشاوره بیماریهای رفتاری در قشم می باشد.
 ٢٠:٣٩ - چهارشنبه ١٤ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش نحوه پایش استاندارد بهداشتی در سطح شهرستان قشم
جلسه آموزشی نحوه پایش استاندارد بهداشتی در سطح خانه های بهداشت و مراکز خدمات جامع سلامت برای ارتقاء اهداف بلند مدت سلامت جامعه در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ویژه نیروهای ستادی، سرپرست و پزشکان مراکز برگزار شد.
 ١٣:٤٥ - يکشنبه ١١ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
قشم منتخب استانی طرح پیشگیری از مرگ و میر جوانان و نوجوانان در حوادث و سوانح
هرمزگان به عنوان منتخب کشوری و شهرستان قشم به عنوان منتخب استانی در طرح پیشگیری از مرگ و میر نوجوانان و جوانان بر اثر حوادث ترافیکی معرفی شد.
 ٢٠:٣٦ - چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای پیشگیری از بیماری های واگیر و غیرواگیر صورت گرفت:
آموزش بهداشت و سلامت ویژه پرسنل خدمات شهری منطقه آزاد قشم
کلاس آموزشی با موضوع عقرب و مار گزیدگی، ایدز و هپاتیت توسط واحد بیماریهای شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در تالار وحدت این شهرستان برگزار شد.
 ١١:٣٨ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>