آموزش حمایتهای روانی، اجتماعی در بلایا و سوانح ویژه مشاوران و روان شناسان مدارس در قشم
کارشناس مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم گفت: دانش آموزان بعنوان یکی از گروه های آسیب پذیر در بلایا و سوانح شناخته می شوند و مشاوران و روان شناسان مدارس می بایست علائم و واکنش های روانی و رفتاری را که در مواجهه با استرس در دانش آموزان بروز می کند بشناسند.
 ١٤:٣٦ - چهارشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی واحد آموزش پزشکی و پرستاری در بیمارستان قشم
رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم، در جلسه ای که با حضور سراج الدین محبی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم و دکتر رزم آرا رییس دانشکده پزشکی قشم در دفتر مدیریت این بیمارستان تشکیل شد از راه اندازی واحد آموزش پزشکی و پرستاری در بیمارستان خبر داد و گفت: آموزش از مهم‌ترین و تعیین‌کننده‌ ترین ارکان در حرفه پزشکی و پرستاری است که در شکل‌دهی هویت حرفه‌ای آنها نقش اساسی دارد.
 ١٣:٢٥ - سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی ورزش و میانسالی در شبکه بهداشت و درمان قشم
کارشناس مسئول سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: شیوه زندگی سالم نقش بسزایی در حفظ سلامتی و پیشگیری از بیماری ها دارد؛ اما متاسفانه رفتارهای نادرست در این حوزه نظیر رژیم غذایی نامناسب و کم تحرکی در جامعه رواج یافته است.
 ١١:٥٣ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقدیر از حسابداران بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم به مناسبت روز حسابدار
صبح امروز رئیس بیمارستان پیامبر اعظم (ص) شهرستان قشم با حضور مدیر داخلی و مترون بیمارستان به مناسبت 15 آذرماه روز حسابدار، از مدیر و کارکنان واحد حسابداری بیمارستان تقدیر و تشکر کرد.
 ١٤:٥٧ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
استفاده از کورتون در درمان بیماری آنفلوانزا درمان را به مخاطره می اندازد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با تأکید بر ارجاع سریع افراد پرخطر با علائم آنفلوآنزا به بیمارستان گفت: استفاده از داروهای کورتون مانند دگزامتازون، بتامتازن و ... تأثیر مثبتی در درمان بیماران مبتلا به آنفلوانزا ندارد
 ١٤:٣٥ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 صفحه بعدی >>