برگزاری جلسه شورای بهورزی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: نقش بهورزان در سلامت جامعه بی بدیل بوده و در سایه تلاش، مسئولیت پذیری و دلسوزی می توان شایسته ترین خدمات را به مردم جزیره ارائه نمود، و شاهد رشد شاخص های بهداشتی مراکز خدمات جامع سلامت و به تبع آن ارتقا سطح سلامت جامعه بود.
 ١٤:٥٨ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان قشم در جلسه شورای سلامت شهرستان:
آموزش دهیاران و شوراها تاثیر بسزایی در کاهش موارد مالاریا دارد
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم گفت: بیماری عفونی مالاریا از راه گزش پشه آنوفل وارد بدن انسان مي شود و در صورت شناسایی بیماری با مصرف به موقع دارو می توان مشکل بیمار را حل کرد.
 ١٣:٥٧ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزشی نحوه معاینه دندان های شیری و دائمی ویژه کارشناسان بهداشتی
مسئول امور دندانپزشکان شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم گفت: رعایت بهداشت دهان و دندان کودکان می تواند سلامت دندان آن ها را در آینده تضمین کند. بهداشت دهان در سنین مختلف متفاوت است.
 ١٣:٢٢ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات جان جوان صیاد قشمی از مرگ حتمی
دکتر احسان دبیری رئیس بیمارستان پیامبر اعظم ( ص) قشم گفت: بدنبال ضربه شدید جسم سخت به سر جوان 24 ساله اهل روستای رمچاه قشم که باعث واپاشی بخشی از جمجمه، له شدگی شدید بخشی از مغز و پارگی عروق مغزی شده بود بلافاصله پذیرش و جهت عمل ،به اتاق عمل منتقل گردید.
 ١٣:٣٩ - چهارشنبه ١٠ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
حمایتهای روانی و اجتماعی در بلایا و سوانح ضروری است
کارشناس مسئول واحد سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: رسیدگی سریع و به هنگام به واکنش‌های روانی افراد آسیب دیده از سنین پایین گرفته تا جوانان و سالمندان بعد از بلایا از اهمیت بالایی برخودار است .
 ٠٩:١٨ - يکشنبه ٧ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>