قشم
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم:
ارتقاء سطح سواد سلامت جامعه با آموزش سفیران سلامت محقق خواهد شد
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: برنامه ملی "هر خانه یک پایگاه سلامت " با هدف تربیت سفیر سلامت خانواده، تربیت رابط سلامت محله و آموزش دانشجو به منظور توانمند سازی فرد، خانواده و جامعه جهت خودمراقبتی، ارتقاء سطح سواد سلامت جامعه در سطح شهرستان قشم اجرا خواهد شد.
 ١٠:٣٦ - چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
درمان کووید
نخستین پلاسما فرزیس در بیمارستان قشم بر روی بیمار کووید 19 انجام شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم ضمن تشکر از خیرین حوزه سلامت گفت: برای نخستین بار در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم یک دستگاه پلاسمافرز با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال توسط خیرین حوزه سلامت خریداری، نصب و راه اندازی شد.
 ١٣:٥٣ - دوشنبه ٦ مرداد ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
قشم
کشف و ضبط شربت های دست ساز غیر مجاز در شهر قشم
مسئول واحد نظارت بر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم از دستگیری فرد توزیع کننده شربت دست ساز تقلبی که با عنوان داروی درمان و مقابله با کرونا ویروس در فضای مجازی تبلیغ و به فروش می رساند؛ خبر داد.
 ٢٠:٠٠ - چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیمارستان قشم - رییس دانشگاه - کرونا
تقویت زیرساخت بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم در دستور کار رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار گفت
به دنبال سفر دکتر فرشیدی، رییس دانشگاه علوم پزشكى هرمزگان به قشم، جلسه ای در خصوص وضعیت خدمت رسانی و کمبودهای این بیمارستان تشکیل شد.
 ٢٠:٢٦ - پنج شنبه ١٢ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر فرشیدی - کرونا - بیمارستان قشم
تمامی اقدامات درمانی هرمزگان بر اساس استراتژی های وزارت بهداشت پیش می رود
صبح امروز رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در جلسه ستاد کرونای شهرستان قشم که به صورت ویژه با حضور احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و اعضای شورای تامین این شهرستان تشکیل شد گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا که به کووید-19 شناخته می شود، شناسایی مبتلایان با هدف کشف موارد خوشه ای که بسیار خطرناک و باعث شیوع گسترده می شود، از برنامه های مهم دانشگاه بوده
 ٢٣:٠٢ - چهارشنبه ١١ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>