آمادگی کامل شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم در تامین سلامت در ایام نوروز
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم گفت: شهرستان قشم با توجه به موقعیت خاص گردشگری، صنعتی، تجاری، اقتصادی، جاذبه های تاریخی و طبیعی و به علت حضور سازمان منطقه آزاد هرساله میزبان تعداد زیادی از هموطنان از اقصی نقاط کشور، در تعطیلات نوروزی می باشد؛ که این امر سبب می گردد مقوله سلامت در این شهرستان از حساسیت خاصی برخوردار باشد.
 ١١:٤٢ - سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با نه گفتن به چهارشنبه سوری خطرناک، نوروز را به کام خود و دیگران تلخ نکنیم
جلسه هماهنگی پیشگیری حوادث و آسیب های پایان سال در روز چهارشنبه سوری در دفتر مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان قشم برگزار شد.
 ١٥:٠١ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح پویش ملی 30-60 در شهرستان قشم
جلسه هم اندیشی طرح پویش ملی 30-60 با محوریت پیشگیری از بروز سوانح و حوادث با توجه به ایام نوروز و تردد مسافر به شهرستان قشم در دفتر مدیر شبکه برگزار شد.
 ٠٩:٤٩ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارشناس ارشد HSE و بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت قشم:
ارزش گذاشتن به سلامتی کارمندان یکی از دغدغه‌های حوزه سلامت است
کارگاه آموزشی "ارگونومی در محیط کار" در سالن کنفرانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم با همکاری واحد سلامت خانواده و بهداشت محیط ویژه کارمندان آموزش و پرورش و اداره برق این شهرستان برگزار شد.
 ٢٠:٠١ - پنج شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون درمان دانشگاه در مراسم معارفه رییس جدید بیمارستان قشم:
امنیت و آرامش بیماران و پرسنل در بیمارستان امری ضروری است
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی در مراسم تودیع و معارفه رییس بیمارستان قشم ضمن تقدیر از خدمات دکتر مسعودی رییس سابق بیمارستان گفت: حفظ حرمت پرسنل شاغل در بیمارستان و بیماران بستری در آن بدلیل جایگاه خدمات ویژه حائز اهمیت است؛ بیمارستان مکانی امن برای نیروهای شاغل در آن است و می بایست حس امنیت و آرامش را در بیماران و پرسنل ایجاد کرد.
 ٠٩:٥٩ - دوشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>