بازدید معاون استاندار هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
دکتر حیدری معاون استاندار هرمزگان به همراه حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم شرق استان، غلامپور فرماندار رودان و دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشگی با حضور در بیمارستان امام علی (ع) ضمن بازدید از این بیمارستان با بیماران و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کردند.
 ١٤:٢٧ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان
دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان در محل بخشداری رودخانه با محوریت بررسی وضعیت آب شرب، فاضلاب، بهداشت مدارس، نمک نان و بهداشت محیط بخش رودخانه برگزار شد.
 ١٧:٣٧ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید سرزده مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از بازدید سرزده شیبانی، مدير كل امور بانوان و خانواده استانداري هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) این شهرستان به منظور تبادل نظر با مدیران بیمارستان و پیگیری مسائل بانوان و پیگیری درخواست های آنها خبر داد.
 ١٧:٣٥ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
3 هزار کیلو گرم خیار شور فاسد در رودان معدوم شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از کشف و معدوم ‌سازی بیش از 3200 کیلوگرم خیارشور فله غیر بهداشتی از یک فروشگاه تهیه و توزیع خیارشور و ترشی، در شهرستان رودان خبر داد.
 ١٥:١٣ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش سلامت شاغلین و راهکارهای مدیریت استرس شغلی در میناب
دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میناب گفت: کارگاه آموزشی ارگونومی و مدیریت استرس شغلی در راستای همکاری بین بخشی دستگاههای اجرایی شهرستان به منظور تامین سلامت و امنیت شاغلین بخشهای خصوصی و دولتی و همچنین شناسایی و کنترل عوامل زیان آور محیط کار، در سالن شبکه بهداشت برگزار شد.
 ١٤:٥٥ - سه شنبه ٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 صفحه بعدی >>