در جلسه شورای بهداشت شهرستان رودان مطرح شد؛
پیگیری نحوه ارائه خدمات بهداشتی به میهمانان و مسافران نوروزی
دوازدهمین جلسه شورای بهداشت شهرستان رودان با طرح موضوعات اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و تشدید بازدید از اماکن تولید و عرضه مواد غذایی و ارائه خدمات بهداشتی به میهمانان نوروزی و بررسی وضعیت تغذیه در شهرستان با حضور نیک طبع معاون فرماندار، دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت و درمان ، افریدون معاون بهداشتی شبکه و مسئولین دستگاههای اجرایی برگزار شد.
 ٠٩:٣٣ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی دو روز از اجرای مرحله دوم طرح ریشه کنی فلج اطفال؛
11 هزار و 186 کودک زیر 5 سال رودانی، واکسینه شدند
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان اعلام کرد: در دومین روز از اجرای مرحله دوم طرح ریشه کنی فلج اطفال 24 هزار و 844 خانوار از مجموع 35 هزار و 846 خانوار رودانی با پوشش 69درصدی بازدید شدند و 11 هزار و 186 کودک زیر 5 سال مشمول طرح با پوشش 67 درصدی واکسن دریافت کردند.
 ١١:٢٦ - دوشنبه ٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در چهارمین روز از دهه فجر انجام شد؛
بهره برداری از 5 طرح بهداشتی در شهرستان رودان
همزمان با چهارمین روز از دهه فجر و با حضور فرماندار، مدیر شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی 5 طرح بهداشتی و درمانی در شهرستان رودان مورد بهره برداری قرار گرفت.
 ١٤:٠٢ - سه شنبه ١٦ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید معاون استاندار هرمزگان از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان
دکتر حیدری معاون استاندار هرمزگان به همراه حجت الاسلام ذوالقدر نماینده مردم شرق استان، غلامپور فرماندار رودان و دکتر غریب زاده معاون درمان دانشگاه علوم پزشگی با حضور در بیمارستان امام علی (ع) ضمن بازدید از این بیمارستان با بیماران و کارکنان این مرکز دیدار و گفتگو کردند.
 ١٤:٢٧ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان
دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان در محل بخشداری رودخانه با محوریت بررسی وضعیت آب شرب، فاضلاب، بهداشت مدارس، نمک نان و بهداشت محیط بخش رودخانه برگزار شد.
 ١٧:٣٧ - جمعه ٧ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>