صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


در راستای پیشگیری از بیماریهای واگیر صورت گرفت؛
پیگیری، مراقبت و کنترل بیماری سرخک توسط شبکه بهداشت و درمان جاسک
دکتر عباس ابراهیمی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک در جلسه مراقبت و کنترل بیماری سرخک از دلایل بروز بیماری سرخک را تجمع افراد حساس و مستقر در یک منطقه جغرافیایی و ردیف محدوده زمانی را از دلایل بروز طغیان این بیماری خواند.
 ١٢:٢٧ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هماهنگی بیماری تب کریمه کنگو برگزار شد
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک از برگزاری جلسه برون بخشی تب خونریزی دهنده کریمه کنگو با حضور مسئول دامپزشکی و کارشناسان ستادی بهداشتی خبر داد و گفت: با آغاز فصل گرما، اخبار گوناگونی در رابطه با شیوع انواع بیماری ها منتشر می شود که یکی از این بیماریها، تب کریمه کنگو است.
 ١٣:٣١ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
کودکان باید از سنین کودکی نه گفتن به دخانیات را بیاموزند
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: از آنجایی که استفاده از قلیان مخصوصا در چایخانه ها تهدید علیه بهداشت عمومی تلقی می شود؛ با حضور بازرسین بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان جاسک و پلیس اماکن این شهرستان از این اماکن بازدید بعمل آمد.
 ١٣:٣٦ - دوشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
پلمپ یک باب نانوایی و یک واحد کارگاه قنادی در شهرستان جاسک
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک از پلمپ یک باب نانوایی و یک کارگاه قنادی در این شهرستان خبر داد و گفت: این دو واحد به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمپ شدند.
 ١٠:٥١ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کمیته مدیریت منابع و مصارف در شبکه بهداشت و درمان جاسک
دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک، هدف از برگزاری جلسه مدیریت منابع و مصارف در شبکه بهداشت و درمان را کنترل هزینه ها در جهت ارتقاء و بهره وری خدمات عنوان کرد.
 ١٣:٠١ - سه شنبه ٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 صفحه بعدی >>