صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


شهید محمدی
معرفی مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم(ص) به عنوان دستگاه برتر در زمینه سلامت و رفاه اجتماعی
در میان دستگاههای اجرایی شهرستان از طرف ستاد بزرگداشت هفته دولت مجتمع آموزشی پژوهشی درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس به عنوان دستگاه برتر در زمینه سلامت و رفاه اجتماعی معرفی شد.
 ٠٩:٤٢ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تخت آی سی یو
نفس هایم تنگ شده بود؛ جدال با کرونا تجربه دردناک زندگی با مرگ بود
زهرای ۴۳ ساله با عنوان اینکه نجات جان خود را مدیون کادر درمان بیمارستان شهید محمدی هستم، گفت: هیچ وقت فکر نمی کردم یک روز نفس کشیدن برایم اینقدر سخت و طاقت فرسا شود؛ تجربه کرونا تجربه مرگ با زندگی بود.
 ٠٩:١٧ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر حسین قاسمی
پیام تبریک رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز فوریت های پزشکی
هرکس نفسی را زنده کند، گویا همه مردم را زنده کرده است. (سوره مائده آیه ۳۲) ۲۶شهریور ماه روز قدردانی از عزیزانی است که در رویدادهای گوناگون از حوادث رانندگی تا اتفاقات مختلف و این روزها در نبرد با ویروس منحوس کرونا، نخستین مواجهه را با مصدومان و همراهان بیمار دارند.
 ٠٨:٢٨ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
دکتر فرشیدی
پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، به مناسبت ۲۶ شهریور، چهل و پنجمین سالروز تأسیس اورژانس پیش بیمارستانی و روز فوریت های پزشکی
همکاران جهادگر و گرانقدر فوریت های پزشکی و اورژانس ۱۱۵ به لطف و عنایت خداوند متعال و به بهانه چهل و پنجمین سالروز تأسیس اورژانس ۱۱۵، بر خود میبالم که انسانهایی از خود گذشته به پشتوانه ایمان، اعتقاد، دانش، توانایی و نوع دوستی، همواره یاری گر مصدومین و بیماران هستید.
 ٠٨:١٨ - چهارشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیمارستان شهید محمدی
بیمار ۳۸ ساله بعد از ۱۵ روز در مرز بین مرگ و زندگی، به زندگی برگشت
علی ۳۸ ساله با بیان اینکه سابقه هیچ گونه بیماری نداشته ام و همیشه سعی می کردم از ماسک استفاده و دستهای خود را ضدعفونی کنم، گفت: تنها یک اشتباه کردم و آن هم عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی و حفظ فاصله ام با افراد بدلیل شرایط شغلی ام بود که در ارتباط نزدیک با افراد بودم و باعث ابتلای من به این بیماری شد تا جایی که تا سرحد مرگ من را کشاند.
 ١٣:١٢ - سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>