صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


پیام رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت روز جهانی ایدز
اچ.آی.وی و ایدز یکی از معضلات بهداشتی در هزاره سوم و نه فقط یک بیماری، بلکه آسیب اجتماعی است که بر ابعاد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و ... تاثیر دارد. ویروس اچ.آی.وی با مبتلا کردن بسیاری از افراد در مهم ترین دوران زندگی افراد یعنی دوران جوانی، پیشرفت و توسعه جوامع را به خطر می اندازد.
 ١٣:٣٩ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
کیک های تولیدی کارخانجات کشور سالم و استاندارد هستند و تاییدیه بهداشتی دارند / شهروندان مواد غذایی با بسته بندی باز و مخدوش نخرند
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در ارتباط با موضوع کیک های حاوی قرص و یا کپسول که در خبرهای غیر رسمی و در بین برخی افراد جامعه دست به دست می شود گفت: با اطمینان اعلام می کنیم محصولات تولیدی در کارخانجات داخلی طبق بررسی های متعددی که انجام شده هیچ گونه آلودگی نداشتند؛ فقط لازم است شهروندان محصولات شناخته شده و معتبر را که دارای علامت استاندارد و برچسب اصالت می باشند، از مغازه ها و فروشگاههای معتبر تهیه و با خیال راحت استفاده کنند.
 ٢٢:٠٧ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه معرفی بنیاد های حامی پژوهش
کارگاه معرفی بنیاد های گرنت دهنده (حامی پژوهش) و نحوه نگارش صحیح پروپوزال دریافت گرنت (پژوهانه)، ویژه اعضای هیات علمی برگزار شد.
 ١٤:٢٢ - شنبه ٩ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در سومین جلسه کمیته دیدبانی سلامت استان مطرح شد؛
بازنگری شاخص های دیده بانی سلامت هرمزگان
سومین جلسه کمیته دیده بانی سلامت هرمزگان با دستور کار نهایی کردن شاخص های دیده بانی سلامت استان به ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی و به میزبانی و دبیری دانشگاه علوم پزشکی و 14 دستگاه و سازمان استان تشکیل شد.
 ١٢:٥٧ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش پیاده روی کارکنان معاونت بهداشتی به مناسبت هفته سلامت بانوان
مدیر سلامت جمعیت خانواده ومدارس معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از همایش پیاده روی کارکنان معاونت بهداشتی به مناسبت هفته سلامت بانوان خبر داد.
 ١٢:٤٣ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>