صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرخمیر 


اجرای مانور سلامت نوروزی درشهرستان بندرخمیر
مانور سلامت نوروزی با حضور فرماندار شهرستان بندرخمیر ، مدیر شبکه بهداشت و درمان ، اکیپ اداره صنعت و معدن و تجارت،دامپزشکی، اتاق اصناف و 6 تیم بهداشتی تحت پوشش شبکه بهداشت و درمان شهرستان برگزار و از 2 رستوران و یک نانوایی بازدید گروهی بعمل آمد.
 ١٠:١٠ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
بمناسبت گرامیداشت هفته سلامت مردان صورت گرفت؛
برگزاری مسابقات ورزشی در هنرستان علامه طباطبایی شهر بندرخمیر
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت مردان ایرانی با همکاری ادراه ورزش و جوانان و واحد سلامت مدارس مسابقه دو و طناب کشی در هنرستان علامه طباطبایی شهر خمیر برگزار شد.
 ١٠:٠٦ - شنبه ١١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی سیستم نوبت دهی تلفنی و اینترنتی در بیمارستان نیاپور بندرخمیر
رییس بیمارستان نیاپور شهرستان بندرخمیر از راه اندازی سیستم نوبت دهی تلفنی و اینترنتی در بیمارستان نیاپور بندرخمیرخبر داد و گفت: راه اندازی سیستم نوبت‌دهی تلفنی و اینترنتی درمانگاه­ های تخصصی این بیمارستان در راستای تکریم ارباب رجوع و به منظور خدمات رسانی بهینه و تحولی در سرعت و دقت نوبت دهی به مراجعین صورت گرفت.
 ١٤:١٤ - سه شنبه ٩ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرشبکه بهداشت و درمان بندرخمیر در جلسه شورای بهداشت رویدر؛
رعایت بهداشت و سلامت باید اولویت خانواده ها باشد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر در جلسه شورای بهداشت شهر رویدر گفت: رعایت بهداشت و سلامت یابد اولویت خانواده ها باشد. با تاکید بر تشکیل کانون سلامت محلات افراد دارای فشار خون بالا، دیابتی و مادران باردار شناسایی و تحت درمان قرار گیرند.
 ١٥:٢٦ - شنبه ٨ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مجمع سلامت شهرستان بندرخمیر:
یقین داریم مردم برای ارتقاء سلامت جامعه، همکاری و تصمیم گیری می کنند
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مجمع بزرگ سلامت شهرستان بندرخمیر با تاکید بر اینکه جامعه و مردم امروز علم تصمیم گیری در حوزه سلامت را دارند گفت: اجتماعی کردن سلامت موضوع مهم و همگانی است که سایر ارگانها همگام با دانشگاه باید هدایتگر تصمیم گیری های مردم در این حوزه باشند.
 ١٠:٢٧ - شنبه ٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>