طی یک هفته در شهرستان بشاگرد صورت گرفت:
انجام خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 1 هزار 860 نفر در بشاگرد
مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد از فعاليت مراکز خدمات جامع سلامت، اورژانس بین جاده ای 115 و بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) در ایام تعطیلات نوروزی در اين شهرستان خبر داد.
 ٢٠:٤٣ - چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه ایراپن موضوع آخرین شورای سلامت بشاگرد در سال 96
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد گفت بیماریهای مزمن و غیرواگیر اصلی ترین عوامل مرگ و میر و ناتوانی در دنیای امروز به شمار می روند. بیماری های غیر واگیر به مجموعه ای از بیماریها اطلاق می شود که اساسا توسط یک عفونت حاد ایجاد نمی شوند بلکه اثرات مرتبط با سلامت آنها در دراز مدت بوده و عمدتاً نیاز به درمان و مراقبت طولانی مدت دارند.
 ١١:٠٩ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نخستین آزمون نیاز سنجی آموزشی بهورزان بشاگرد
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد گفت: با توجه به اهمیت نقش بهورزان در ارایه خدمات فعال سطح 1 در روستاها، ارتقاء شاخص های سلامت شهرستان و لزوم به روز رسانی دانش و آگاهی آنها در راستای طرح تحول سلامت، نخستین آزمون نیاز سنجی آموزشی و ارتقاء سطح علمی همکاران بهورز در شهرستان بشاگرد در محل سالن آموزش شبکه برگزار شد.
 ١١:٠٢ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز گشت مشترک ویژه طرح نوروزی در بشاگرد
گشت های مشترک ویژه طرح نوروز 97 با حضور معاون فرماندار، رئیس مرکز بهداشت و اعضای گشت مشترک در سطح بازار شهرستان بشاگرد صورت گرفت.
 ١٧:٥١ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه مرکز پایش شهرستان بشاگرد در حوزه بهداشتی
دومین جلسه مرکز پایش شهرستان بشاگرد در محل دفتر مدیر شبکه به ریاست معاون بهداشتی شبکه با حضور کارشناسان بهداشتی و با هدف تجزیه و تحلیل وضعیت موجود و اقدامات مداخله ای لازم برگزار شد.
 ١٢:١٣ - چهارشنبه ١٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 صفحه بعدی >>