برپایی ایستگاه سلامت در نماز جمعه شهر سردشت شهرستان بشاگرد
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: به مناسبت هفته سلامت، ایستگاه سلامت رایگان جهت نمازگزاران در محل مسجد شهر سردشت توسط کارشناسان واحد سلامت خانواده این شهرستان برپا شد.
 ١٢:٥٨ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای وی بشاگرد:
وظیفه ما ارائه خدمت بی منت به مردم است
همزمان با هفته سلامت خانه بهداشت روستای وی به نمایندگی از خانه های بهداشت مرنگ، بیورج و تیسور در هفته سلامت با حضور دکتر جاودان معاون بهداشتی دانشگاه، امام جمعه، معاون فرماندار، بخشدار مرکزی و مدیر شبکه بهداشت و درمان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 ٠٩:٥٨ - پنج شنبه ٦ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد:
تأمین سلامت زنان موجب ارتقاء سلامت خانواده خواهد شد
نخستین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بشاگرد به ریاست فرماندار ین شهرستان با موضوع سلامت مادران و هفته سلامت در محل سالن اجتماعات فرمانداری با حضور اعضاء برگزار شد.
 ٠٩:٥٨ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طی یک هفته در شهرستان بشاگرد صورت گرفت:
انجام خدمات بهداشتی و درمانی به بیش از 1 هزار 860 نفر در بشاگرد
مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد از فعاليت مراکز خدمات جامع سلامت، اورژانس بین جاده ای 115 و بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) در ایام تعطیلات نوروزی در اين شهرستان خبر داد.
 ٢٠:٤٣ - چهارشنبه ٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه ایراپن موضوع آخرین شورای سلامت بشاگرد در سال 96
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد گفت بیماریهای مزمن و غیرواگیر اصلی ترین عوامل مرگ و میر و ناتوانی در دنیای امروز به شمار می روند. بیماری های غیر واگیر به مجموعه ای از بیماریها اطلاق می شود که اساسا توسط یک عفونت حاد ایجاد نمی شوند بلکه اثرات مرتبط با سلامت آنها در دراز مدت بوده و عمدتاً نیاز به درمان و مراقبت طولانی مدت دارند.
 ١١:٠٩ - چهارشنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>