برگزاری شورای سلامت شهرستان بشاگرد با محوریت کنترل گزش جانوران زهردار و اتلاف سگ های ولگرد
سومین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بشاگرد با موضوع کنترل گزش جانوران زهردار و اتلاف سگ های ولگرد در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بشاگرد برگزار شد.
 ١٣:٤٦ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد مطرح شد:
تأکید بر آموزش دانش آموزان مقاطع دانش آموزان مقاطع مختلف در زمینه مضرّات مواد دخانی
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد با بیان اینکه سالروز جهانی بدون دخانیات، 31 می مصادف با 10 خرداد است، گفت: انتظار سیستم بهداشتی در این ایام از مجموعه ی پرسنل شاغل در بخش بهداشت این است که فعالیت هایی جهت ارتقاء سطح آگاهی عمومی به ویژه در بین گروه های سنی نوجوان، جوان و زنان شهرستان که هدف اصلی صنایع دخانی هستند، صورت گیرد.
 ١٤:٣٦ - چهارشنبه ٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش جوانان تحت پوشش جمعیت هلال احمر در هفته سلامت جوان در بشاگرد
به مناسبت هفته جوان با همکاری جعیت هلال احمر شهرستان بشاگرد، کارگاه آموزشی جهت جوانان تحت پوشش اداره مذکور در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.
 ١١:٤٦ - دوشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای بیش از 20 برنامه ویژه جوانان به مناسبت هفته جوان در بشاگرد
جلسه برون بخشی به مناسبت هفته جوان (۸_۱۴) اردیبهشت ماه با شعار "شاد زیستن را تجربه کنیم"، با ادارات آموزش و پرورش، هلال احمر، ورزش و جوانان، کمیته امداد، بهزیستی و دانشگاه آزاد در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد برگزار شد.
 ١٢:٥٥ - يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برپایی ایستگاه سلامت در نماز جمعه شهر سردشت شهرستان بشاگرد
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: به مناسبت هفته سلامت، ایستگاه سلامت رایگان جهت نمازگزاران در محل مسجد شهر سردشت توسط کارشناسان واحد سلامت خانواده این شهرستان برپا شد.
 ١٢:٥٨ - شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 صفحه بعدی >>