کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد:
تاب آوری استرس را محدود نمی کند
به مناسبت هفته سلامت روان کارگاه آموزشی تاب آوری جوانان، نوجوانان و سلامت روان در مدرسه شبانه روزی حضرت خدیجه (س) گوهران برگزار شد.
 ١٥:٠٢ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نخستین مجمع سلامت در بشاگرد
دکتر علیمراد مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت و دبیر برگزاری مجمع سلامت شهرستان بشاگرد به تشریح ضرورت تشکیل و اهداف مجمع سلامت پرداخت و گفت: بر اساس اسناد بالا دستی ( سند سیاست های کلی سلامت ابلاغی مقام معظم رهبری ، سند چشم انداز 1404 ، سند چشم انداز 20 ساله نظام ) اهمیت و ضرورت تشکیل مجمع سلامت ملی ، استانی و شهرستانی را بیشتر نمایان می کند و برای رسیدن به اهداف جامع و کامل سلامت مردم، نیازمند مسئولیت پذیری و پاسخگویی اجتماعی همه دستگاهها و سازمانها و نهادها می باشد.
 ١٦:١٩ - يکشنبه ١٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد:
آب با کیفیت تضمین کننده سلامت انسان است
چهارمین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بشاگرد در محل سالن اجتماعات فرمانداری با موضوع بررسی وضعیت آب شرب شهرستان، برگزار شد.
 ١٠:٣٦ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز بکار عملیات اجرایی 38 پروژه بهداشتی در شهرستان بشاگرد/ راه اندازی مرکز خدمات جامع سلامت خمینی شهر، بشاگرد
دکتر سید حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از آغاز بکار عملیات اجرایی 38 پروژه بهداشتی در شهرستان بشاگرد خبر داد؛ و افزود: ۲۳ خانه بهداشت، یک مرکز روستایی و ۱۴ خانه پزشک با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال که بخشی از این هزینه ها توسط خیرین می باشد؛ در شهرستان بشاگرد ساخت و تجهیز خواهد شد.
 ١٢:٣٩ - شنبه ١٦ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد در همایش مبارزه با مواد مخدر:
اعتیاد یک بیماری اجتماعی است؛ که عوارض جسمی و روانی دارد
همایش هفته مبارزه با مواد مخدر با حضور اعضای خانه مشارکت مردم در سلامت و پیامگذارن سلامت ادارات در محل سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد برگزار شد.
 ١٣:٥٥ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>