کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد:
قدم اول در مدیریت خشم، شناخت زود هنگام آن است
کارگاه آموزشی مدیریت خشم ویژه پرسنل نیروی انتظامی در ستاد فرماندهی توسط کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد برگزار شد.
 ١٣:٠٩ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بشاگرد عنوان شد:
کنترل بیماریهای غیر واگیر با تغییر نگرش و سبک زندگی
نخستین جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان بشاگرد در سال 98 با دستور کار مراقبت و کنترل بیماری فشارخون و دیابت در محل سالن اجتماعات فرمانداری به ریاست فرماندار و با حضور اکثر اعضا برگزار شد.
 ١١:٠٤ - چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نجات جان مادر باردار و مصدومین حادثه رانندگی در بشاگرد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد از نجات جان مادر باردار بشاگردی و مصدومان حادثه تصادف در شرایط جوی نامساعد طی دو ماموریت مجزا با استفاده از بالگرد خبر داد.
 ١٩:٥٩ - پنج شنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در تعطیلات نوروز صورت گرفت؛
پذیرش 4 هزار و 530 بیمار در شهرستان بشاگرد
دکتر عباس علیمراد مدیر شبکه و رئیس مرکز بهداشت شهرستان بشاگرد از پذیرش 4 هزار و 530 بیمار در تعطیلات نوروز در بیمارستان و مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی تابعه خبر داد و گفت: در طول تعطیلات نوروزی که بسیاری از مردم برای سفر و دید و بازدید ها و سایر امور خود برنامه ریزی می کنند، جامعه بهداشت و درمان مانند بسیاری دیگر از دستگاه های خدمات رسان همچنان به شکل بی وقفه به همشهریان عزیز ارایه می دهد .
 ١٣:٠٦ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تشکیل کمیته سلامت نوروزی در شهرستان بشاگرد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه تخلف بهداشتی و با توجه به نزدیکی ایام نوروز و آغاز سفرهاي نوروزي کميته سلامت نوروزی در شهرستان بشاگرد تشکيل جلسه داد.
 ١٣:٤٨ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 صفحه بعدی >>