کمیته پایش موجب ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و بهبود شاخص ها می شود
مجید ایروانی مفرد، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد گفت: کمیته پایش، مغز سیستم می باشد که با پایش های منظم در طول سال، باعث ارتقاء کیفیت خدمات بهداشتی و بهبود شاخص در شهرستان خواهد شد؛ ضمن اینکه تحرک و پویایی بیشتری را به سیستم اعمال خواهد نمود.
 ٠٨:١٥ - سه شنبه ١٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای اولین مانور احیای قلبی و ریوی در بیمارستان بشاگرد
دکتر عباس علیمراد، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان 32 تختخوابی بقیه الله الاعظم (عج) بشاگرد گفت: اجرای مانور احیای قلبی و ریوی در این بیمارستان موفقیت آمیز بوده است و هدف از اجرای آن ارزیابی و ارتقاء توانمندی پرسنل درمانی، پزشکان و پرستاران است.
 ١٢:٠٣ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در شهرستان بشاگرد صورت گرفت:
فعال سازی شورای بهداشت روستا با مشارکت و همیاری دهیاران
در راستای اجرای سیاست های دانشگاه در زمینه تشکیل شورای بخش و روستا با هماهنگی بخشداری ها، جلسه آموزشی دهیاران روستاهای تحت پوشش شهرستان بشاگرد اعم از سه بخش: مرکزی، گافروپارامونت و گوهران در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با هدف فعال سازی شورای سلامت بخش و روستا برگزار شد.
 ١٤:١٢ - چهارشنبه ٦ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تداوم آموزش ها راهکاری مناسب برای کاهش خسارت ناشی از بلایای طبیعی
مجید ایروانی مفرد، مسئول مدیریت بحران شبکه بهداشت و درمان شهرستان بشاگرد از برگزاری نخستین همایش ایمنی در مقابل زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی با شعار کاهش تعداد افراد تحت تأثیر حوادث در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بشاگرد خبر داد.
 ١٥:٠١ - دوشنبه ٤ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
کارگاه آموزش مهارت های زندگی در شبکه بهداشت و درمان بشاگرد برگزار شد
کارگاه آموزش مهارت های زندگی با موضوع مهارت حل مسئله، برقراری ارتباط مؤثر و آموزش بلوغ و سلامت باروری ویژه دانش آموزان دبیرستان در محل نمازخانه مدرسه حضرت خدیجه (س) شهرستان بشاگرد برگزار شد.
 ١٣:٥٥ - دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

<< صفحه قبلی6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 صفحه بعدی >>