صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


با پیگیری مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه صورت گرفت:
تحقق 70 ردیف استخدامی جهت 7 دانشکده از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
 

دکتر علی موصلی؛ مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از اختصاص 70 ردیف استخدامی جدید با اخذ مجوز از سوی وزارت بهداشت جهت 7 دانشکده از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد.

دکتر موصلی با اشاره به کمبود نیروی انسانی متخصص در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، گفت: قریب به 20 سال از آخرین بروز رسانی تشکیلات معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در حوزه دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان می گذرد و هیچ گونه تغییری در خصوص اصلاح یا بروز رسانی این تشکیلات صورت نگرفته بود.

وی افزود: با تلاش همکاران مجموعه توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه و با همکاری وزارت بهداشت موفق به کسب 70 ردیف استخدامی هیئت علمی جهت 7 دانشکده از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان شدیم که این امر گام مهمی در بخش توسعه منابع انسانی در بخش آموزش خواهد بود.

موصلی اظهار کرد: ردیف های استخدامی اخذ شده مربوط به دانشکده های پرستاری، مامایی، پیراپزشکی، پزشکی و بهداشت بندرعباس و 2 دانشکده میناب و بندرلنگه می باشد که در آینده ای نزدیک در هر دانشکده 10 نیروی متخصص و عضو هیئت علمی مشغول به ارائه خدمت خواهند شد.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه از ارتقاء 3 هزار و 500 ردیف استخدامی به بیش از 7 هزار ردیف در بیمارستانهای استان خبر داد و عنوان کرد: اقدامات لازم از جمله پیگیری های لازم و امضاء صورتجلسه بین وزارت بهداشت و دانشگاه صورت گرفته است که پس از طرح در جلسه هیئت امنا  و تصویب در این جلسه، این امر محقق خواهد شد.

وی ابراز کرد: مدیریت توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در نظر دارد در برنامه های آتی خود پیگیر اصلاح و اخذ مجوزهای جدید در مراکز تحقیقاتی دانشگاه، مراکز بهداشتی درمانی و فوریت های پزشکی استان باشد.

دکتر موصلی تصریح کرد: با توجه به نیاز حضور اعضاء هیئت علمی در معاونت بهداشتی دانشگاه به دنبال اختصاص چند ردیف پژوهشی هستیم تا در آزمون های پیش رو اقدام به جذب اعضاء علمی پژوهشی در حوزه بهداشتی نماییم.

موصلی با اشاره به تغییر عنوان 50 نفر از کارکنانی که در ستاد دانشگاه مشغول به خدمت هستند و شرایط احراز موجود نیز دارند، افزود: به زودی این همکاران با تغییر عنوان و اختصاص ردیف متناسب با محل خدمتی خود مشغول به ادامه خدمت خواهند شد.

مدیر توسعه سازمان و تحول اداری دانشگاه در پایان خاطر نشان کرد: بخشی از همکاران قراردادی که در دانشکده علمی کاربردی در رشته های اداری ادامه تحصیل داده بودند، با انجام پیگیری های لازم در وزارت بهداشت، از این پس می توانند مدارک خود را به کارگزینی دانشگاه ارائه دهند و در حکم آنان منظور خواهد شد. همچنین رایزنی هایی در خصوص سایر همکارانی که در رشته های بهداشتی علمی و کاربردی اقدام به تحصیل نمودند، صورت گرفته که در حال پیگیری است.

 

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٧ آبان ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٨٠١ | تعداد نمایش خبر : 2046
 

 


خروج