صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


افزایش فضای آموزشی دانشکده پزشکی و محوطه بیمارستان در حال ساخت شریعتی در دستور کار قرار گرفت
 

دکتر کاووس دیندارلو؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از افزایش فضاهای فیزیکی و محوطه دانشکده پزشکی و بیمارستان در حال ساخت شریعتی خبر داد.

دکتر دیندارلو با اشاره به فرسودگی ساختمان های قدیمی که در محوطه بیمارستان شریعتی و دانشکده پزشکی سابق وجود داشت، گفت: این فضاها به لحاظ ساختار قدیمی و عدم ایمنی، از چرخه خدمت خارج شدند و ساخت پروژه جدید این ساختمان با 128 تخت در کنار ساختمان قدیمی آغاز شد.

وی تصریح کرد: در فاز دوم، دیگر ساختمان ها نظیر سالن های آموزشی و سلف سرویس دانشکده پزشکی تخریب و از فضاهای موجود برای افزایش محوطه بیمارستان جدید شریعتی و همچنین سالن های آموزشی دانشکده دندانپزشکی استفاده خواهد شد.

دکتر داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این بازدید، روند ساخت پروژه بیمارستان شریعتی را مورد ارزیابی قرار داد و بر تسریع ساخت این پروژه مهم درمانی تأکید کرد.

 

لازم به توضیح است بیمارستان زنان و زایمان شریعتی بندرعباس با متراژ بیش از 10 هزار متر مربع و در 4 طبقه دارای 16 تخت LDR ، 81 تخت بستری پیش و پس از زایمان ، 23 تخت NICU (مراقبت های مخصوص نوزادان)،               4 اطاق جراحی و یک اطاق عمل اضطراری، اورژانس، آزمایشگاه، واحد تصویربرداری و سونوگرافی و دیگر بخش ها با هزینه ای بالغ بر 20 میلیارد تومان در حال ساخت است.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٢٦٧ | تعداد نمایش خبر : 1195
 

 


خروج