صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان خبر داد:
به کارگیری 94 نفر از طریق آزمون استخدامی در دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
 

علیرضا میرزائی؛ مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی  هرمزگان از استخدام 94 نفر ازافراد واجد شرایط برای به کار گیری در مناطق محروم و کم برخوردار استان هرمزگان در حوزه بهداشت و درمان از طریق آزمون استخدامی خبر داد.

میرزایی با اشاره به رفع بخشی از کمبودهای منابع انسانی دانشگاه در مناطق محروم استان با برگزاری این آزمون، گفت: چندین سال است تعدادی از همکاران ما در مناطق دور افتاده و کم برخوردار استان هرمزگان در حال ارائه خدمات بهداشتی درمانی به مردم عزیز استان هستند که به لحاظ سختی کار و درخواست تعدادی از آنها برای انتقال به مراکز شهری، پیگیری هایی را انجام دادیم که خوشبختانه موفق شدیم مجوز استخدام 94 نفر را از اداره کل منابع  انسانی و همچنین معاونت توسعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کنیم.

وی افزود: از تعداد 94 نفر، حدود 85 درصد آنها به مناطق دور دست و محروم از جمله جاسک، سیریک، ابوموسی، پارسیان، بشاگرد و بستک اعزام خواهند شد.

مدیر توسعه و منابع انسانی دانشگاه گفت : همکارانی که درخواست جابه جایی آنها در کمیته نقل و انتقالات دانشگاه مطرح و تأیید شده است، پس از استخدام نیروهای جدید با انجام مراحل قانونی به مراکز مورد نظر منتقل خواهند شد.

لازم به ذکر است تاریخ برگزاری آزمون از طریق روابط عمومی دانشگاه و وب سایت رسمی دانشگاه www.hums.ac.ir   به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

 

این آزمون فقط به رشته های مرتبط باحوزه بهداشت و درمان اختصاص دارد.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٥ مهر ١٣٩٦  |  کد خبر : ٩٢٥٤ | تعداد نمایش خبر : 1874
 

 


خروج