صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به مناسبت سالروز حماسه 22 بهمن
 

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان طی پیامی سالروز حماسه 22 بهمن و چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به مردم استان تبریک گفت.

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

«والفجر» سوگند همیشه برپا و بر جای ازلی خداوند است که نوید بخش پگاه روشن پیروزی در افق جهاد امت هاست.

 

انقلاب اسلامي ايران ،تجلي شكوهمند حماسه اي است كه در 22 بهمن، روز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامی و روز رهايي ملت بزرگ ايران، اسلام تولدي دوباره يافت.

امروز انقلاب اسلامی در چهل و یکمین سالروز خود به درختی تنومند و پربار تبدیل شده و فرزندان این مرز و بوم که تربیت شده مکتب روح‌بخش اسلام ناب هستند، به تبعیت از راه پرافتخار معمار کبیر انقلاب اسلامی گام در مسیری نهاده اند که اگرچه دشوار است، اما هدف، مقدس و روشن است و آن اهتزاز پرچم ایران اسلامی در تمام عرصه ها به ویژه قله های رفیع دانش است.

پیروزی انقلاب اسلامی، فجری بود که دامن افقها را روشن ساخت و پرده های ظلمت شرق و غرب را از هم درید و ایران را نور باران کرد. این دهه، مطلع غزل زیبای پیروزی و قصیده بلیغ و رسای اسلام بود و چه زیبا مقام معظم رهبری فرمودند که:« دهه فجر ،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمارمی رود».

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان  هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار بزرگ اسلام و انقلاب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ایام فرخنده دهه مبارک فجر، دهه پیروزی، دهه رسیدن به اوج بلندی و قدرت، دهه نجات از ظلمت و استثمار و 22 بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به آحاد مردم ایران و استان هرمزگان به ویژه دانشگاهیان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تبریک عرض می نمایم.

 

دکتر حسین فرشیدی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان

 

 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٦٨١٤ | تعداد نمایش خبر : 85
 

 


خروج