صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


به همت خیرین متعهد برادران رستمانی صورت می گیرد؛
توسعه فضای فیزیکی بیمارستان رستمانی پارسیان
 

 

نشست مشترکی با عنوان توسعه فضای فیزیکی بیمارستان رستمانی، با حضور فرماندار شهرستان پارسیان، نمایندگان خیرین، مدیر شبکه بهداشت و درمان و رئیس بیمارستان رستمانی در دفتر فرماندار برگزار شد.

مهندس مجتبی رضاپور فرماندار شهرستان، ضمن تشکر و قدردانی از حضور فعال خیرین در عرصه های مختلف و توجه ویژه به حوزه سلامت جامعه، گفت: باید شان و کرامت خیرین در سطح جامعه حفظ شود؛ ما نیز آمادگی خود را در حمایت از خیرین اعلام می کنیم.

دکتر آمنه ماجدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان بیان کرد: با توجه به رشد جمعیت در شهرستان و کمبود فضای فیزیکی بخش های بیمارستان رستمانی، نیاز مبرم به توسعه بخش های بیمارستان و احداث کلینیک تخصصی می باشد؛ که این امر با مشارکت فعال خیرین سلامت و حمایتهای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان امکان پذیر خواهد بود.

نماینده خیرین در این نشست با اشاره به همراهی و همکاری مجموعه خیرین با بخش بهداشت و درمان این شهرستان گفت: در صورتیکه مجوزهای مربوطه از دانشگاه علوم پزشکی در خصوص ساخت و سازها صادر شود آمادگی خود را در خصوص توسعه بیمارستان اعلام می کنیم.

مقرر شد، بر اساس اولویت بندی، توسعه بخش های  CCUو ICU در دستور کار قرار گیرد و در ادامه کلینیک تخصصی بیمارستان رستمانی پارسیان به همت خیرین حوزه سلامت برادران رستمانی در بیمارستان احداث شود.

 

 


 

تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٢ دی ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٦٦٠٠ | تعداد نمایش خبر : 227
 

 


خروج