صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


کسب مقام نخست تیم دارت بانوان دانشگاه در رقابتهای ورزشی دستگاههای اجرایی استان
 

 

تیم دارت بانوان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مسابقات ورزشی بانوان دستگاههای اجرایی استان موفق به کسب مقام نخست این رقابتها شد.

در این رقابتها 43 نفر از بانوان ادارات و دستگاههای اجرایی استان شرکت داشتند؛ که خانمها مریم دیاب، فرخنده امیری زاده و محدثه رئیسی با کسب بالاترین امتیاز از دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان موفق به کسب افتخار شدند.

اداره کل شیلات، سازمان هواشناسی، اداره کل دارایی، سازمان تامین اجتماعی، بندر شهید باهنر، اداره کل ارشاد، مدیریت برنامه ریزی، دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در محل سالن ورزشی پردیس دانشگاه با هم به رقابت پرداختند.

تیم تنیس روی میز دانشگاه در رقابتهای ورزشی دستگاههای اجرایی استان دوم شد

در راستای برگزاری این دوره از مسابقات، رقابتهای تیمی تنیس روی میز با شرکت 7 تیم از دستگاههای اجرایی استان برگزار شد.

این دوره از مسابقات با شرکت ۷ تیم در دو گروه بصورت قرعه کشی با هم به رقابت پرداختند؛ که گروه الف به ترتیب مقام: علوم پزشکی، هواشناسی‌الف و اقتصاد و دارایی و گروه ب به ترتیب مقام: اداره ورزش و جوانان، دانشگاه علمی کاربردی، مدیریت درمان و هواشناسی‌ب به دور بعدی راه یافتند.

در ادامه بازی ها از هر گروه دوتیم به دور بعد راه یافتند و در بازی های ضربدری تیم علوم پزشکی، دانشگاه علمی کاربردی را شکست داد و فینالیست شد و در طرف دیگر اداره ورزش و جوانان توانست از سد تیم هواشناسی الف بگذرد و دیگر فینالیست باشد.

در بازی پایانی در یک بازی خوب و زیبا تیم اداره ورزش وجوانان توانست تیم علوم پزشکی را با نتیجه ۳بریک شکست دهد و قهرمان شود و تیم علوم پزشکی دوم شد و تیم های هواشناسی و علمی کاربردی بصورت مشترک سوم شدند.

 

 

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٢١ دی ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٦٥٩٤ | تعداد نمایش خبر : 281
 

 


خروج