صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


بازدید سرزده وزیر بهداشت از بیمارستان امام علی (ع) رودان /خرید سی تی اسکن بیمارستان رودان در دستور کار قرار دارد
 

 دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر خود به استان کرمان که از طریق فرودگاه بندرعباس جهت بازدید از شهرهای جنوبی کرمان عزیمت کرده بود در مسیر بندرعباس به منوجان و کهنوج از بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان در هرمزگان نیز سرزده بازدید کرد.

دکتر نمکی، و هیئت همراه با حضور در بیمارستان امام علی (ع) شهرستان رودان پس از دیدار و گفتگو با کارکنان بخش اورژانس از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد؛ و از روند خدمات رسانی به بیماران و کمبودها نیز مطلع شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این بازدید یک ساعته با عیادت از بیماران بستری در بخش اورژانس و دیدار با همراهان آنان خدمت به بیماران را ارزشمند و کاری خداپسندانه دانست.

وی احترام و ارج نهادن به بیماران را به منزله حفظ حرمت انقلاب دانست؛ و از کارکنان مراکز درمانی خواست در ارائه خدمت به بیماران نهایت سعی و تلاش صادقانه داشته باشند.   

دکتر نمکی، ضمن گفتگو با رئیس دانشگاه، مدیریت بیمارستان، بیماران و همراهان در جریان روند و کیفیت خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت؛ و در خصوص رفع کمبود ها و نیازهای این مرکز درمانی از جمله خرید یک دستگاه سی تی اسکن قول مساعد داد.

 

وزیر بهداشت پس از بازدید از بیمارستان رودان جهت ادامه سفر استانی خود به استان کرمان و شهرستان منوجان و کهنوج، هرمزگان را ترک کرد.

 

 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٠ تير ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥١٥٠ | تعداد نمایش خبر : 1027
 

 


خروج