صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


تقدیر از 22 عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان / راهیابی 4 فرآیند برتر محصولات آموزشی نوین به مرحله کشوری
 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مراسم روز معلم و استاد در جمع اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان حضور یافت؛ و ضمن گرامیداشت این روز و شهادت استاد شهید مرتضی مطهری روز استاد را به  اساتید این دانشگاه تبریک گفت.

دکتر حسین فرشیدی ابراز کرد: بنده از این‌که در این محیط آرام، پربار و غنی علمی، مسئولیت دانشگاه را بر عهده گرفتم؛ دغدغه‌ی کمتری دارم، از همه‌ی شما عزیزان تقاضا دارم؛ کمک کنید تا بتوانیم شرایط این دانشگاه را ارتقا بخشیم. بی شک در این مسیر نیازمند رهنمودهای ارزشمند شما هستیم.

وی اظهار داشت: این اساتید هستند که دانشگاه را رو به جلو می برند. لذا بخشی از مسئولیت دانشگاه بر عهده اساتید است؛ پیشرفت ها و موفقیت های دانشگاه در زمینه های علمی و تحقیقاتی مرتبط با بهداشت و درمان که با ارزیابی پایان سال دانشگاه سنجیده می شود؛ از اقدامات و تلاش های اساتید دانشگاه است.

دکتر فرشیدی عنوان کرد: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با 290 نفر عضو هیئت علمی بعنوان یک دانشگاه تقریبا جوان از لحاظ آموزشی و رتبه هیئت علمی می باشد که توانسته موفقیت های بسیار خوبی در جهت ارتقاء سطح علمی و آموزشی کسب نماید.

وی با اشاره به موضوع ارتقاء فرآیندهای آموزش علوم پزشکی در دانشگاه، گفت: هرساله به افرادی که با انجام پژوهش در آموزش علوم پزشکی و یا با ارائه محصولات آموزشی مبتنی بر فناوری های نوین موجب ارتقا فرآیندهای آموزش علوم پزشکی می شوند هدایایی از سوی معاونت آموزشی دانشگاهها به عنوان فرایندهای برتر اهداء می شود؛ لذا امسال جمعا ۱۰ فرایند برتر در دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند که از این تعداد ۴ فرآیند به مرحله کشوری راه یافته بودند.

دکتر فرشیدی اضافه کرد: اعضای هیات علمی دانشگاه با توجه به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود موجب ارتقای رتبه دانشگاه در نظام های رتبه بندی دانشگاهی ملی و بین المللی می شوند. با توجه به اهمیت جایگاه دانشگاه در این نظامها معاونت آموزشی به منظور تقدیر از اساتید هر ساله در روز استاد از این افراد قدردانی می نماید.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان تصریح کرد: در سال های اخیر تعداد زیادی از اعضای هیئت علمی دانشگاه از استادیاری به دانشیاری و همچنین تعدادی نیز به استاد تمامی ارتقاء پیدا کردند. امسال از ۲۲ عضو هیات علمی که از مربی به استادیاری (۸ نفر)، استادیاری به دانشیاری (۱۳ نفر) و از دانشیاری به استادی(۱ نفر) ارتقا یافته بودند تجلیل شد.

 

 

 

تاریخ درج خبر : شنبه ١٤ ارديبهشت ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٤٦٤١ | تعداد نمایش خبر : 1170
 

 


خروج