صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:
ارائه خدمات و تلاش برای بهبود وضعیت سلامت جامعه از اهداف عالیه وزارت بهداشت است
 

 

دکتر کاووس دیندارلو، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور در مرکز توسعه سلامت کیش، از ستاد و مرکز سلامت جامعه بوعلی بازدید کرد.

 دکتر دیندارلو در این بازدید، ضمن گفتگو با پزشکان، مراقبین سلامت و کارشناسان مرکز سلامت جامعه بوعلی، از نزدیک روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در حوزه بهداشت در کیش را مورد پایش و ارزیابی قرار داد.

 در این بازدید، روند اجرایی تمامی بسته‌ های خدماتی شامل مادران، باروری سالم، کودکان، میانسالان، خودمراقبتی، سالمندان، تغذیه، جوانان و نوجوانان، بیماری‌های واگیر و غیرواگیر، بهداشت محیط و حرفه‌ای، سلامت روان و تجهیزات پایش شد.

معاون بهداشتی دانشگاه تأکید کرد: این پایش با هدف نظارت بر اجرای طرح تحول نظام سلامت و بررسی کیفیت پیاده سازی برنامه ها، شناسایی نقاط ضعف و قوت برنامه های بهداشتی، توانمندسازی و تبادل تجربه ها، گسترش و افزایش کیفیت خدمات ارایه شده، انجام شد.

 دکتر دیندارلو گفت: در مجموع، فعالیت پزشکان و دیگر بخش های این مرکز، نسبت به چند ماه گذشته در شرايط مطلوب تري قرار دارد که این موضوع جاي قدردانی دارد.

وی عنوان كرد: این پایش ها در شهر های مختلف استان متفاوت بوده و تلاش می کنیم كه اين پايش ها در راستای رفع مشکلات باشد.

معاون بهداشتی دانشگاه تصریح کرد: ارائه خدمات جامع و تلاش برای بهبود وضعیت سلامت جامعه، از اهداف عالیه وزارت بهداشت است و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دکتر رضانیا، رئیس مرکز توسعه سلامت کیش نیز هدف از این پایش را اطمینان از اجرای صحیح برنامه های بهداشتی ابلاغ شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنوان کرد و گفت: برنامه های بهداشتی با هدف کلی ارتقای سلامت، ابلاغ و اجرا می شوند.

 

 

 

تاریخ درج خبر : جمعه ١٩ بهمن ١٣٩٧  |  کد خبر : ١٤٠٩٠ | تعداد نمایش خبر : 342
 

 


خروج