صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی تخت/ حضور معاون بهداشتی دانشگاه در جلسه شورای اداری شهر تخت بندرعباس
 

جلسه شورای اداری بخش تخت بندرعباس با حضور مهندس هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت، معاون عمرانی استانداری هرمزگان، فرماندار بندرعباس، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مدیران کل دستگاههای اجرایی استان جهت بررسی مشکلات بخش تخت بندرعباس برگزار شد.

مدیران دستگاههای اجرایی استان قبل از تشکیل جلسه ، با حضور در گلزار شهدای تخت و قرائت فاتحه بر سر مزار شهید تختی نژاد شهید مدافع حرم به مقام شامخ این شهید والا مقام ادای احترام کردند.

در این جلسه که شوراها و دهیاران این بخش نیز حضور داشتند؛ مشکلات حوزه های مختلف شهری و روستایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی تخت از دیگر برنامه های امروز پنجشنبه بود؛ مهندس هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس مجلس شورای اسلامی به همراه معاون عمرانی استانداری هرمزگان و دکتر دیندارلو از بخش های مختلف مرکز جامع خدمات تخت بازدید کردند.

در این بازدید خدمات حوزه بهداشت در بخش تخت توسط مهندس خادمی مدیر گروه شبکه و ارتقای سلامت استان از جمله ارائه خدمات پزشکی ،مامایی دندانپزشکی ، آزمایشگاهی و دارویی برای حاضرین تشریح شد.

مهندس هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس در خانه ملت در نشست مشترک با معاون عمرانی استانداری، معاون بهداشتی دانشگاه و جمعی از مسئولان استان و شهر تخت ارائه خدمات بهداشت و درمان در این مرکز را ارزشمند برشمرد و از مسئولان بهداشت و درمان استان تشکر کرد.

در ادامه سفر به بخش تخت و قلعه قاضی با حضور مسئولین از مرکز خدمات جامع سلامت قلعه قاضی نیز بازدید بعمل آمد.

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٢١ تير ١٣٩٧  |  کد خبر : ١٢٠٦٥ | تعداد نمایش خبر : 224
 

 


خروج