صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


آماده باش کامل اورژانس 115 هرمزگان به مناسبت چهارشنبه پایان سال
 

رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان از آماد باش کامل اورژانس به مناسبت چهارشنبه پایان سال و ایام نوروز خبر داد.

دکتر امیر حسن اسدی گفت: اورژانس 115 در کل استان به مناسبت چهارشنبه سوری، از تاریخ 22 اسفند تا 25 اسفند در آماده باش به سر می برد. وی در ادامه گفت: علاوه بر آماده باش تمامی پایگاهها،  آمبولانس های اورژانس 115، در کل استان، در محل های که از طرف ستاد مدیریت بحران جانمایی شده اند؛ به منظور خدمات رسانی هر چه سریعتر، به مصدومین احتمالی، مستقر خواهند بود.

دکتر اسدی گفت: واحد آموزش این مرکز با همکاری سازمان آموزش و پروزش، از ابتدای هفته جاری تا کنون، برای دانش آموزان 10 دبیرستان پسرانه، کلاس آموزشی پیشگیری از حوادث و سوانح مرتبط با چهارشنبه اخر سال با هدف کاهش آسیب های ناشی از برپایی این مراسم به شیوه نادرست؛ برگزار نموده است.

 وی در ادامه گفت: خوشبختانه طی سال های اخیر تعداد مصدومین حوادث چهارشنبه پایان سال رو به کاهش بوده است و ما امیدواریم که این رقم در سال جاری به صفر برسد.

دکتر اسدی در انتها از تلاش شبانه روزی تمام پرسنل اورژانس 115 استان قدردانی نموده و گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری سایر ارکان های امدادی، خدمات بهینه ایی در این ایام به تمام همشهریان و مسافران عزیز ارائه دهیم

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١١٠٢٩ | تعداد نمایش خبر : 161
 

 


خروج