صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


لحظاتی پیش و در نهمین روز از دهه مبارک فجر انجام شد:
افتتاح دو کلینیک ویژه تخصصی هرمز و مشیر دوانی بندرعباس توسط وزیر بهداشت
 

لحظاتی پیش با حضور دکتر هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دو کلینیک ویژه تخصصی هرمز و مشیر دوانی بندرعباس افتتاح شد.

کلینیک ویژه تخصصی "هرمز" بندرعباس در 3 و نیم طبقه به مساحت 2 هزار و 200 متر مربع با اعتباری بالغ بر 83 میلیارد و 272 میلیون ریال و کلینیک ویژه تخصصی "مشیر دوانی" به مساحت 2 هزار و 243 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 78 میلیارد و 98 میلیون ریال و اهداء زمین از طرف خیر مشیر دوانی می باشد.

گفتنی است؛ کلینیک ویژه "هرمز" در زمینه های تخصصی، فوق تخصصی و امکانات تشخیصی درمانی، از جمله اورولوژی، جراحی مغز و اعصاب، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی، اعصاب و روان، طب فیزیکی، داخلی اعصاب، داخلی، اونکولوژی، هماتولوژی، غدد، چشم پزشکی، ریه، گوارش، قلب، زنان و کودکان و کلینیک ویژه "مشیر دوانی" در زمینه های تخصصی، فوق تخصصی و امکانات تشخیصی درمانی، از جمله: دندانپزشکی، کودکان، چشم پزشکی، گوارش، زنان، رادیولوژی، داخلی و ارتوپدی نیاز مردم منطقه به ویژه مردم بندرعباس را به سایر مراکز درمانی رفع می نمایند.

 

قابل ذکر است هاشمی تختی و حجه الاسلام ذوالقدر، نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز وزیر بهداشت را در این مراسم همراهی کردند.

تاریخ درج خبر : جمعه ٢٠ بهمن ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٧٦٤ | تعداد نمایش خبر : 1856
 

 


خروج