صفحه اصلی > وبدای مراکز > پارسیان 


مدیر شبکه بهداشت و درمان پارسیان در جلسه شورای سلامت این شهرستان:
شهرداری و صنایع انرژی بر پارسیان نسبت به جانمایی مکان جدید سایت پسماند اقدام کنند
 

جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان پارسیان با دستور کار مدیریت پسماند و نظام ارجاع الکترونیک در این شهرستان برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارسیان با اشاره به مصوبات جلسه قبل شورای سلامت، ‌از اعضا خواست نسبت به تحقق مصوبات تایید شده شورای سلامت، با حساسیت بیشتری اقدام نمایند.

دکتر آمنه ماجدی افزود: مهمترین هدف اجرای برنامه پزشک خانواده  در مناطق روستایی و شهری زیر 20 هزار نفر جمعیت، ارائه خدمات سطح بندی شده در قالب نظام ارجاع می باشد.

دکتر ماجدی مزایای اجرای نظام ارجاع و نوبت دهی الکترونیک، صرفه جویی در وقت و جلوگیری از سرگردانی بیماران، کاهش هزینه بیماران، دریافت خدمات تخصصی و فوق تخصصی با تعرفه دولتی، انتخاب درست پزشک متخصص و جلوگیری از مراجعه به پزشکان غیر مرتبط و ارائه بازخورد نتیجه ارجاع از پزشک متخصص به پزشک خانواده به منظور پیگیری و ادامه درمان بیمار و انجام مراقبت های مورد نیاز عنوان کرد .

وی با اشاره به شرایط نامناسب سایت تخلیه پسماندها در شهرستان پارسیان تاکید کرد: می بایست سایت جدیدی برای این مهم در نظر گرفته شود. که در ادامه با توافق اعضا  مقرر شد، شهرداری و صنایع انرژی بر پارسیان جهت جانمایی مکان جدید سایت پسماند طی ۶ ماه آینده اقدام لازم انجام دهند و هر سه ماه یکبار میزان اجرای برنامه مدیریت پسماند، توسط اداره محیط زیست رصد شود.

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٩ مرداد ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٣٥٨ | تعداد نمایش خبر : 237
 

 


خروج