350 زایمان در مدت 21 روز در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
 

رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از تولد 350 نوزاد در مدت 21 روز در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب خبر داد و گفت : از ابتدای شروع تعطیلات نوروز ( 25 اسفند 98) تا پایان روز (16فروردین 98) از پرکارترین بخشهای بیمارستانی زایشگاه بیمارستان بود.

دکتر محمد مورخ عنوان کرد: تعداد زایمانهایی که بصورت طبیعی تا تاریخ یاد شده گزارش گردیده 252 نفر و سزارین 98 نفر و در مجموع 350 تولد نوزاد داشته اند.

 ندا بهادری ماما و مسئول زایشگاه بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب اظهار کرد : در ایام تعطیلات نوروزکه  بصورت شبانه روزی در حال انجام خدمت به هموطنان بودیم با احتساب میهمانان نوروزی شهرهای دیگر گاهی ویزیت ها و معاینات و نوار قلب در یک روز  تا 110 نفر هم می رسید .که تعداد مراجعات در 21 روز  حدود یک هزار و 321 خدمت به بیماران و مراجعات ارئه شد.

بهادری افروزد : از تعداد عنوان شده در زایمانهای (nvd) طبیعی 138 نوزاد پسر و 114 نوزاد دختر متولد شدند .

وی بابیان اینکه : زایمانهای سزارین در اتاق عمل انجام می شود ؛ که  تعداد 47 نوزارد پسر و 51 نوزاد دختر و تولد 6 نوزاد دوقلو که همگی در سلامت کامل بودند انجام شده و از تعداد 98 سزاین انجام شده تعداد 86 نفر سابقه سزارین داشته اند.

مسئول زایشگاه بیمارستان افزود در مجموع زایمانها طبیعی و سزارین تعداد 185 نوزاد پسر و 165 نوزاد دختر در مدت زمان 21 روز تعطیلات انجام شده است .

زایشگاه بیمارستان میناب یکی از پر کارترین زایشگاهها در جنوب شرق کشور و شرق هرمزگان با بیشترین آمار زایمانی در استان می باشد .

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٤٤٨٧ | تعداد نمایش خبر : 96
 

 


خروج