صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت تحقیقات و فناوری 


دکتر داودی در دیدار با اعضای هیئت علمی دانشکده های پزشکی و داروسازی:
توسعه زیرساخت ها تنها راه رسیدن به دانشگاههای نسل سوم و چهارم است
 

دکتر سیدحسین داودی، رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست صمیمی با اعضای هیئت علمی دانشکده های پزشکی و داروسازی در خصوص دغدغه های آموزشی، پژوهشی و رفاهی آنان به گفتگو پرداخت.

دکتر داودی ضمن تبریک سال نو و عید مبعث، دانشکده های پزشکی و داروسازی را از مهمترین مراکز علمی دانشگاه عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به یک افق مناسب و حرکت به سمت دانشگاههای نسل سه و چهار باید به توسعه زیرساخت های آموزشی فکر کنید.

وی در جمع اعضاء هیئت علمی دانشگاه افزود: با توجه به کمبودهای موجود در بخش های مختلف از جمله آزمایشگاهها، باید نیازهای نرم افزاری و سخت افزاری خود را طی یک فرایند و در قالب پروژه اعلام کنید تا پس از بررسی و تآیید معاونت آموزشی تأمین گردد.

دکتر داودی اظهار داشت: دانشکده داروسازی یک دانشکده نوپا و موفق در هرمزگان است و خوشبختانه نگاه به تحصیلات تکمیلی در داروسازی تقویت شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه دانشکده داروسازی می تواند به دانشکده نسل 3 تبدیل شود، تصریح کرد: معتقدیم در حوزه داروسازی می توانیم سرآمد باشیم و این کار با پایه گذاری رفتارهای خوب و آموزش محور محقق خواهد شد.

وی اذعان کرد: با ارتباط اساتید و دانشجویان با صنعت و سایر دانشکده ها در کشور از جمله دانشکده های قطب، معاونت غذا و دارو و شرکت های دارویی بزرگ، بدون نگاه دولتی، می توان کارهای بزرگ تحقیقاتی انجام داد که بی شک نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت.

قائم مقام وزیر در استان خاطر نشان کرد: مدیران گروهها باید بر اساس یک گرید علمی و سابقه علمی بالا فعالیت کنند و اعضاء هیئت علمی باید بتوانند تا پروژه های علمی و تحقیقاتی خود را به عنوان یک طرح موفق استفاده کنند و بتوانند کارآفرینی نماید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در پایان گفت: با تغییر و تبدیل نگاهها، دغدغه ها و نیازهای انفرادی به گروهی، می توانیم شاهد رشد و تعالی هرچه بیشتر در کارهایمان باشیم.

 

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧  |  کد خبر : ١١٣٢١ | تعداد نمایش خبر : 679
 

 


خروج