صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت آموزشی 


توسط ارزیابان خارجی وزارت بهداشت صورت گرفت:
ارزیابی آموزشی بیمارستان های شهید محمدی و کودکان بندرعباس
 

دکتر اکرم هاشمی؛ دکترای تخصصی آموزش پزشکی و عضو ارزیابان خارجی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست ارزیابی آموزشی بیمارستان های شهید محمدی و کودکان بندرعباس گفت: ارزیابی آموزشی بیمارستان ها برای نخستین بار و به صورت منسجم با محوریت دانشگاه علوم پزشکی ایران و با همکاری وزارت بهداشت در کشور، در حال انجام است.

دکتر هاشمی افزود: این طرح در قالب سنجه هایی که قبلاً از طرف وزارت بهداشت ابلاغ شده بود، در حال پیگیری است؛ انتظار می رود این سنجه ها در بیمارستان شهید محمدی و کودکان بندرعباس جهت ارتقاء سطح آموزشی برنامه ریزی شده باشد.

وی تصریح کرد: با حضور در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، پس از مشاهدات، بررسی و ارزیابی مستندات 91 سنجه ابلاغی از سوی وزارت بهداشت و انجام مصاحبه های لازم، این موارد نیز در بیمارستان کودکان بندرعباس مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

دکتر هاشمی اظهار داشت: پس از بازدید بیمارستان های شهید محمدی و کودکان بندرعباس، جلسه ای در جهت اعلام نتایج ارزیابی با حضور مسئولین دانشگاه برگزار خواهد شد.

عضو ارزیابان خارجی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابراز کرد: در جهت ارتقاء شاخص ها باید سنجه هایی نوشته شود و بر اساس آن سنجه ها، به نقشه راهی دست پیدا کنیم تا شاهد ارتقاء سطح آموزشی در بیمارستان ها باشیم و افرادی با صلاحیت های بالاتری از دانشگاه فارغ التحصیل شوند.

 

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢ خرداد ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٠٤٢ | تعداد نمایش خبر : 604
 

 


خروج