صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت آموزشی 


دکتر داودی در جمع اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی گفت :
دانشکده ها در حوزه آموزشی دانشگاه از اهمیت بالایی برخوردارند
 

دکتر داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان در بازدید دوره ای خود از مراکز آموزشی و تحقیقاتی دانشگاه از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه واقع در محل بیمارستان شریعتی بندرعباس بازدید کرد .

دکتر داودی در این بازدید که به همراه معاونین توسعه و آموزشی ، رییس دانشکده دندانپزشی و مدیر خدمات پشتیبانی دانشگاه بود ، ابتدا با حضور در ساختمان کتابخانه دانشکده و سلف سرویس بر ایجاد تغییرات فیزیکی اعم از تعمیرات و نوسازی ساختمانی تاکید کرد .

وی درادامه از بخش لابراتور و پروتز که به تازگی راه اندازی شده است بازدید کرد ؛ سپس با حضور در محوطه دانشکده به ایجاد فضای سبز مناسب ، وسایل ورزشی و سایر امکانات رفاهی در محوطه دانشکده اشاره کرد از معاون توسعه و مدیر خدمات دانشگاه خواست نسبت به پیگیری این مهم با دانشکده همکاری و همراهی داشته باشند .

دکتر داودی پس از دیدار و گفتگو با اعضای هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی بر حضور مستمر و پیگیری مسائل آموزشی دانشجویان تاکید کرد و ابراز داشت : دانشکده ها در حوزه آموزشی دانشگاه از اهمیت بالایی برخودار هستند . امیدواریم پس از ایجاد تغییرات و گسترش در فضای فیزیکی دانشکده شاهد پویایی و تحرک دانشجویان و همچنین ارتقائ سطع علمی و اموزشی این دانشکده باشیم .

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد : دانشگاه با اهمیت ویژه به جایگاه منابع انسانی در همه رده ها ، توقعات مردم و دانشجویان از مجموعه را مد نظر داشته است . لذا قدردان زحمات کارکنان خود با نگاه ویژه به سهم پرداختی کارکنان خواهد بود .

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥  |  کد خبر : ٦٧٢٣ | تعداد نمایش خبر : 573
 

 


خروج