برگزاری دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان
 

دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان در محل بخشداری رودخانه با محوریت بررسی وضعیت آب شرب، فاضلاب، بهداشت مدارس، نمک نان و بهداشت محیط بخش رودخانه برگزار شد. 

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: پرداختن به مباحث سلامت و امنیت غذایی جامعه، بسیار مهم و ارزشمند می باشد و انسان تا وقتی دو نعمت سلامتی و امنیت را از دست ندهد، قدر و ارزش آن را نمی داند؛ لذا همه مسئولین و خصوصاً متولیان امر بایستی در جهت فراهم نمودن بستر و زمینه سلامت و امنیت غذایی خانواده ها بیش از پیش تلاش نمایند.

دکتر میرزا علی نظرنژاد برخی از مشکلات بهداشتی بخش رودخانه از قبیل دفع غیربهداشتی فاضلاب، کیفیت پایین نان و عدم همکاری اصناف در رفع مشکلات بهداشتی را بیان نمود و از مسئولین دستگاه های اجرایی حاضر در جلسه خواست با بخش بهداشت و درمان جهت انجام برنامه سلامت سنجی کارکنان ادارات بخش رودخانه، همکاری نمایند.

کاظمی نژاد، بخشدار رودخانه نیز با اشاره به اینکه سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد و در این راه هرگونه کم کاری و سهل انگاری از هیچ فردی قابل قبول نخواهد بود، افزود: بازدید کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه کنندگان مواد غذایی، باید بطور جدی و مستمر ادامه یابد و ارگان های مرتبط همکاری لازم را با کارشناسان بهداشت مبذول دارند.

دهمین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان رودان با حضور دکتر نظرنژاد مدیر شبکه بهداشت، کاظمی نژاد بخشدار رودخانه، رؤسای ادارت  و کارشناسان شبکه بهداشت برگزار شد. 

تاریخ درج خبر : جمعه ٧ دی ١٣٩٧  |  کد خبر : ١٣٦٦٩ | تعداد نمایش خبر : 71
 

 


خروج