تقدیر از پزشکان کلینیک خیریه نورآوران سلامت در شهرستان رودان
 

دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: به بیش از 7 هزار و 790 نفر از روستاییان بی بضاعت و نیازمند به خدمات پزشکی در طول سه ماه (دی ماه 96 الی اسفندماه 96)، خدمات رایگان پزشکی در کلینیک خیریه نورآوران سلامت ارائه شد.

دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان در مراسمی که در محل کلینیک خیریه نورآوران سلامت در روستای آبنمای این شهرستان و با حضور مدیران اجرایی و جمعی از پزشکان، بهورزان و دست اندرکاران این کلینیک برگزار شد، گفت: به بیش از 7 هزار و 790 نفر از روستاییان بی بضاعت و نیازمند به خدمات پزشکی در طول سه ماه، خدمات تخصصی و رایگان پزشکی در کلینیک خیریه نورآوران سلامت ارائه شده است.

دکتر حسینی حضور پزشکان خیّر با عنوان نورآوران سلامت در دور افتاده ترین نقاط محروم کشور را جدای از اجر معنوی و پاداش اخروی آن نزد خداوند متعال، مسیری برای فرهنگ سازی در جهت پاسداشت ارزش های اسلامی خصوصاً حس نوع دوستی و یاری محرومین دانست.

وی با تقدیر از یکایک پزشکان مؤمن و متعهدی که با ایثار مثال زدنی و با حضور خود در میان محرومین جامعه به مداوای آنان می پردازند، اظهار امیدواری کرد: راهی را که نورآوران سلامت آغاز نموده است، با عنایات حق تعالی و با جدیت و بیش از پیش ادامه یابد.

سعید زرینی، مدیر اجرایی کلینیک خیریه نورآوران سلامت در این مراسم، با تقدیر از همکاری شبکه بهداشت و درمان و فرمانداری رودان از توجه و حسن نیت دکتر حسینی، مدیر شبکه بهداشت و احمد محمودی، فرماندار شهرستان تشکر کرد.

در پایان این مراسم، از پزشکان، مدیران و دست اندرکاران کلینیک خیریه نورآوران سلامت به رسم یادبود و با تقدیم  لوح تقدیر از طرف شبکه بهداشت و درمان، تشکر و قدردانی شد.

لازم به ذکر است کلینیک خیریه نورآوران سلامت در طول سه ماه حضور در شهرستان رودان در بخش چشم پزشکی 5 هزار و 212 نفر را ویزیت نموده که از این تعداد، 527 نفر عمل جراحی آب مروارید، 101 نفر عمل استرابیسم و  426 نفر تحت سایر عمل ها  قرار گرفتند. در این مدت یک هزار و 700 مورد دارو  و یک هزار و 142 مورد عینک تجویز و به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفت. همچنین پزشکان این کلینیک با حرکتی جهادی، با حضور در جزیره هرمز 768 نفر از اهالی این جزیره را نیز ویزیت کردند.

در بخش دندانپزشکی نیز در همین مدت 2 هزار و 585 نفر ویزیت شدند که از این تعداد، یک هزار و 947 مورد ترمیم دندان، یک هزار و 523 مورد کشیدن دندان، 40 مورد پروتز و 406 مورد فلوراید تراپی به صورت رایگان انجام شد.

 


 

تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١١٠٠٨ | تعداد نمایش خبر : 382
 

 


خروج