در جلسه مشترک نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان مطرح شد؛
تعامل و همکاری دوجانبه گامی در راستای ارتقاء سطح سلامت شهرستان است
 

در راستای ارتقاء سطح سلامت و حفظ اهداف بلند مدت بهداشتی، جلسه هماهنگی و همکاری با حضور فرمانده نیروی انتظامی و دکترحسینی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان،در دفتر مدیریت شبکه برگزار شد.

دکتر سید طاهر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان گفت: تعامل و همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان و شبکه بهداشت و درمان رودان گامی مهم در راستای ارتقاء سطح سلامت و حفظ اهداف بلند مدت بهداشتی خواهد بود.

در ابتدای این دیدار دکتر حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان از زحمات غیور مردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که با ایثارگری، در راه حفظ امنیت و آسایش مردم و استقرار سلامت اجتماعی تلاش می کنند، تقدیر نمود.

در ادامه جلسه، در خصوص همکاری و تعاملات هرچه بیشتر و موثرتر دو نهاد شبکه بهداشت و درمان و نیروی انتظامی شهرستان بحث و گفتگو انجام شد؛ و ضمن تاکید بر تعامل بیشتر در خصوص رفع معضلات بهداشتی و بررسی یگانهای نیروی انتظامی از نظرسلامت آب و غذا و همکاری بیشتردر جهت پلمپ مراکز و اماکن متخلف از مقررات بهداشتی و همچنین تامین امنیت مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان امام علی (ع) گفتگو و هماهنگی لازم صورت گرفت.

 

 

 


 

تاریخ درج خبر : شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٨٦٠ | تعداد نمایش خبر : 401
 

 


خروج