صفحه اصلی > وبدای مراکز > حاجی آباد 


لزوم مقاوم سازی و رعایت استاندارد ها در کلیه پروژه های بهداشت و درمان
 

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در بازدید از اورژانس در حال ساخت بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهرستان حاجی آباد بر مقاوم سازی و رعایت استانداردهای در حال احداث این پروژه و تمامی پروژه های بهداشت و درمان تأکید کرد و گفت: هیچ گونه چشم پوشی در عدم رعایت دقت، کیفیت و اصول و قوانین مهندسی پذیرفته نیست و پیمانکار و مهندسین فنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با نظارت رئیس شبکه بهداشت و درمان حاجی آباد و رئیس بیمارستان این شهرستان لازم است ضمن استفاده از مصالح مرغوب، تمام توان خود را بکار گیرند تا اورژانس بیمارستان حاجی آباد در کوتاه ترین زمان ممکن وارد چرخه خدمت شود.

دکتر سید حسین داودی با اشاره به اهمیت موقعیت شهرستان حاجی آباد به لحاظ مسیر ترانزیت سیرجان - بندرعباس تصریح کرد: به دلیل صدمات جاده ای در این مسیر، از مدت ها قبل توسعه اورژانس بیمارستان حاجی آباد را در دستور کار داشتیم که متأسفانه در ماههای گذشته بخشی از این بیمارستان دچار حریق شد  و روند کار به لحاظ جابجایی بخش، به کندی پیش رفت.

به زودی ترمیم بخش سوخته بیمارستان حاجی آباد به پایان می رسد

دکتر داودی گفت: انتقال بخش آسیب دیده و بازسازی آن موجب شد پیشرفت پروژه اورژانس مدتی با کندی پیش برود که در حال حاضر با جدیت در حال پیشروی است و یکی از اولویت های پر اهمیت دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان است که به همراه ترمیم بخش سوخته بیمارستان در حال اتمام است.

به گفته دکتر داودی اورژانس در حال احداث بیمارستان فاطمه الزهرا (س) شهرستان حاجی آباد با متراژ بالغ بر 1800 مترمربع وضعیت این بیمارستان را به حد انتظار می رساند که در فضای اورژانس و بستری تأثیر قابل توجهی دارد.

بنابراین گزارش، ترمیم و بازسازی بخش سوخته و ساخت پروژه اورژانس بیمارستان حاجی آباد در حدود 20 میلیارد ریال برای دانشگاه هزینه در بر داشته است.کلینیک ویژه شهرستان حاجی آباد از اقداماتی است که دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در حال زمینه سازی برای اجرای آن است.

برنامه ریزی و تقویت مراکز درمانی در ایام نوروز برای تسهیل و ارتقاء خدمت به مسافران عزیز از مواردی بود که رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بر آن تأکید کرد.

ماندگاری پزشکان موجب توسعه خدمات درمانی می شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در نشست صمیمی با متخصصین بیمارستان فاطمه الزهرا(س) شهرستان حاجی آباد گفت: حضور پزشکان متخصص در بیمارستان موجب دلگرمی مردم و توسعه خدمت می شود و دانشگاه تمام سعی خود را جهت ماندگاری متخصصین به کار می برد.

دکتر سید حسین داودی تصریح کرد: مدارا و برخورد مناسب و دلسوزانه با بیمار موجب تحقق خدمات واقعی درمانی می شود که ایمان داریم پزشکان و پرستاران به آن توجه داشته و دارند.

 

در این نشست، بررسی مسائل و مشکلات پزشکان متخصص مورد بررسی و در دستور کار رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار گرفت.

 


 

تاریخ درج خبر : شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٩٢٦ | تعداد نمایش خبر : 533
 

 


خروج