صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندر جاسک 


در جلسه شورای بهداشت شهرستان جاسک مطرح شد؛
اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی جهت تامین و حفظ سلامتی مردم و میهمانان نوروزی
 

جلسه شورای بهداشت شهرستان جاسک با طرح موضوعات اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی و تشدید بازدید از اماکن تولید و عرضه مواد غذایی و همچنین ارائه خدمات بهداشتی به میهمانان نوروزی برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: کنترل و بازرسی بهداشتی مراکز تهیه و توزیع، عرضه و فروش مواد غذایی، اماکن حساس بین راهی و مراکز اقامتی و سیاحتی مرکز جهت تامین و حفظ سلامتی مردم و میهمانان نوروزی در طرح سلامت نوروزی صورت می گیرد؛ که در ایام تعطیل نوروزی که از 15 اسفند ماه جاری تا 17 فروردین سال 98 با حضور بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان جاسک اجرا می شود.

دکتر عباس ابراهیمی افزود: تمام مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی بین راهی، مجتمع خدمات و رفاهی، سرویس های بهداشتی، پارک ها،  اماکن گردشگری در ایام نوروز نیز توسط بازرسین بهداشت محیط بازدید خواهند شد.

دکتر ابراهیمی اظهار کرد: بازرسین بهداشت محیط و حرفه ایی این شبکه در ایام تعطیلات نیز بصورت شبانه روزی جهت حفظ سلامت غذایی مردم و مهمانان تلاش خود را انجام خواهند داد.

معصومه امیر محمودی مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: مهمانان باید در خرید از مراکز تهیه و توزیع فروش مواد غذایی به نکات بهداشتی توجه داشته باشند و هرگونه تخلفی در مراکز که با سلامت غذایی مشاهده کردند با سامانه 190 سریعا تماس بگیرند.

امیر محمودی با اشاره به  بازدیدهای سال 97 ابراز کرد: دو هزار و 731 کیلو مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته کشف و معدوم، 19 مرکز پلمپ و 243 اخطاریه صادر و افراد خاطی به مراجع قضایی معرفی شدند.

شورای بهداشت مانور برنامه سلامت نوروزی توسط بازرسین بهداشت محیط و دیگر دستگاهها در شهرستان جاسک برگزار شد.

 

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧  |  کد خبر : ١٤٣١٥ | تعداد نمایش خبر : 186
 

 


خروج