صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


جشن تحلیف 70 دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برگزار شد
 

 

مراسم تحلیف دانشجویان ورودی سال 91 رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور مسئولین دانشگاه، اساتید، دانشجویان و خانواده های آنان در سالن شهید آوینی بندرعباس برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این مراسم ضمن تبریک روز پزشک به پزشکان و دانش آموختگان پزشکی، تقارن روز پزشک و جشن دانش آموختگی دانشجویان رشته پزشکی هرمزگان را روزی بیاد ماندنی برای آنان دانست.  

دکتر عبدالعظیم نجاتی زاده افزود: نظام سلامت در حال تغییر و تحول است و حوزه سلامت حساب ویژه ای بر روی شما بعنوان محور و پایه های اصلی سلامت باز کرده است.

دکتر نجاتی زاده اظهار کرد: یکی از نعمت های بزرگی که خداوند به شما پزشکان عطا کرده است، خدمت به مردم است؛ لذا دلسوز مردم باشید و با انصاف با آنها برخورد کنید.

وی با بیان اینکه به روز بودن را هرگز فراموش نکنید و در همه حال از آموزش و ارتقاء علمی دور نباشید، عنوان کرد: پایان تحصیلات پزشکی به معنای پایان یادگیری و مطالعه نیست؛ بلکه مدرک پزشکی شما مقدمات را برای کسب دانش و توسعه ی مهارت های بیشتر فراهم می کند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: همه نکاتی که در سوگند نامه پزشکی آمده است، به نحو احسن در ارتباط با مردم پیاده کنیم و شاید بهتر باشد در شروع کلاس ها و در طول دوره های آموزشی تکرار شود تا هیچ وقت خدمت کردن به مردم، آن هم خدمت صادقانه از یاد نرود.

 

 

 

تاریخ درج خبر : شنبه ٢ شهريور ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٥٢٩ | تعداد نمایش خبر : 443
 

 


خروج