صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


روز پزشک، روز قدردانی از حافظان سلامت جامعه است
 

بی شک مرهم نهادن بر آلامِ جسم و روح انسانها و صیانت از سلامت، به عنوان شیرین ترین هدیه خداوند، یکی از ارزشمندترین خدمت هاست و این توفیق و موهبت بزرگ الهی، رسالت پزشکان فرهیخته ای می باشد که به پشتوانه‌ دانش، مهارت و با اخلاص و ایثار، امید به زندگی دوباره را برای همنوعان به ارمغان می آورند.

حسن انتخاب خجسته زادروز شخصیت برجسته و ممتازی چون حکیم و فیلسوف نامدار ایران زمین، ابوعلی سینای بزرگ به عنوان روز پزشک، فرصت مغتنمی فراهم می‌آورد تا با نگاهی دوباره به جایگاه ممتاز و والای خدمات پزشکی و یادآوری امتیازات علمی و اخلاقی این طبیب و فیلسوف شهیر ایرانی، از تلاش های ارزشمند و ایثارگرانه این قشر فرهیخته که همواره خدمات شان نویدبخش حیات و سلامت مردم است، تجلیل و قدردانی گردد.

اینجانب با افتخار به خدمت در این وادی و همراهی و همگامی با شما پزشکان و فرهیختگان عرصه سلامت، این روز فرخنده و بزرگ را به تمامی طبیبان فرزانه و جامعه تلاشگر پزشکی به ویژه همکاران گرانقدرم در استان هرمزگان تبریک و تهنیت می‌گویم و از زحمات بی دریغ و فعالیت های خداپسندانه جامعه متعهد و دلسوز پزشکي در این استان، صمیمانه سپاسگزاری می نمایم.

تلاش برای حفظ و تأمین سلامت، به عنوان بزرگترین نعمت خداوندی، پاداشی عظیم دارد و ذخیره ای غنی و پربها برای آخرت می شود. امیدوارم در امانت داری از رسالت سنگینِ حفظ و پاسداری از سلامتِ جسم و جان انسانها، همواره توفیق الهی همراهمان باشد.

 سلامت، سعادت، سربلندی و پيروزي شما مناديان سلامت را از درگاه حضرت حق خواهانم و توفیق ارائه خدمات شایسته به جامعه بشری، برای شما فرهیختگان خستگی ناپذیر آرزو می نمایم.

دکتر حسین فرشیدی

رئیس دانشگاه

 

 

تاریخ درج خبر : پنج شنبه ٣١ مرداد ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٥٢٥ | تعداد نمایش خبر : 311
 

 


خروج