صفحه اصلی > آرشیو خبر 


بازرسی و نظارت از آشپزخانه ها و فروشگاههای زنجیره ای بندرعباس / آموزش برچسب اصالت و سلامت کالاهای آرایشی و بهداشتی
 

کارشناسان اداره نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی معاونت غذا وداروی استان به همراه نمایندگان پلیس نظارت بر اماکن عمومی و اتحادیه صنف آرایشگران، معاونت درمان و همچنین نمایندگان مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس در سه ماهه اول سالجاری از 20 آرایشگاه زنانه در سطح شهر بندرعباس بازدید کردند.

طبق الزام سازمان غذا و دارو مبنی بر وجود برچسب اصالت و سلامت کالا برای کلیه محصولات سلامت محور اعم از خوراکی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی، کلیه نکات مربوط به خریداری محصولات آرایشی و بهداشتی به متصدیان محل های بازدید آموزش داده شد.

شرایط نگهداری و تهیه مواد غذایی در آشپزخانه ها و فروشگاههای زنجیره ای شهر بندرعباس مورد بازرسی و نظارت کارشناسان معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان قرار گرفت.

در بازرسی های مشترک معاونت غذا ودارو استان هرمزگان با مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس و اداره کل دامپزشکی هرمزگان از تعدادی آشپزخانه و فروشگاههای زنجیره ی سطح شهر بندرعباس بازدید شد.

در این بازدید که توسط کارشناسان 3 ارگان مذکور صورت پذیرفت شرایط نگهداری و تهیه موادغذایی، تاریخ مصرف، پروانه ساخت و برچسب اصالت کالاهای سلامت محور مورد بررسی قرارگرفت.

در این بررسی ها آموزشهای اصلاحی  لازم جهت رفع مشکلات و نواقص دیده شده توسط کارشناسان ارائه گردید.

 

 

تاریخ درج خبر : يکشنبه ٢٧ مرداد ١٣٩٨  |  کد خبر : ١٥٤٩٨ | تعداد نمایش خبر : 199
 

 


خروج