عملکرد بازرسین بهداشت محیط شهرستان سیریک در ماه مبارک رمضان تشریح شد
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک از تشریح عملکرد واحد بهداشت محیط این شبکه در ماه مبارک رمضان در مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی این شهرستان خبر داد.
 ١٤:٠٩ - چهارشنبه ٣٠ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگروه تخصصی ساغ شهرستان سیریک با محوریت مدیریت پسماند و بیماری تب کریمه کنگو
جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی (ساغ) شهرستان سیریک با حضور اعضای جلسه با محوریت مدیریت پسماند و پیشگیری از بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 ١٢:٢٦ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه اندازی کمپین پیشگیری از بیماری های غیر واگیر در شهرستان سیریک
در راستای کمپین پیشگیری از بیماری های غیر واگیر در شهرستان سیریک، ارزیابی خطرسنجی بیماری های قلبی، مغزی و سرطان ویژه نمازگزاران در شب های احیاء در شهر و روستای این شهرستان صورت گرفت.
 ١٢:٥٧ - شنبه ١٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح تشدید نظارت بهداشتی در بازارچه میشی سیریک
طرح تشدید بازرسی بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در بازراچه بین راهی میشی در ماه مبارك رمضان توسط بازرسان بهداشت محیط شهرستان سیریک صورت گرفت.
 ١٤:٣٣ - يکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه:
افتتاح پروژه های بهداشتی درمانی میناب و سیریک در هفته دولت
دکتر سعید کاشانی، معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی دانشگاه در بازدید از پروژه های بهداشتی درمانی شهرستان میناب و سیریک گفت: تعداد 20 پروژه بهداشتی درمانی در شهرستان های میناب و سیریک در حال احداث هستند که با بررسی هایی که طی این بازدیدها صورت گرفت، تعدادی از آنها با مشکلات منابع مالی روبرو بودند که با تخصیص اعتبار مورد نیاز، ادامه ساخت این پروژه ها به زودی آغاز می شود.
 ١٢:١٧ - شنبه ١٢ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>