صفحه اصلی > وبدای مراکز > بندرعباس 


برگزاری کارگاه آموزشی گزش مار و عقرب ویژه پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت رودان
در راستای کنترل و درمان به‌ موقع گزش‌های جانوران زهردار، شبکه بهداشت و درمان شهرستان رودان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی گزش، ویژه پزشکان مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی کرد.
 ١٢:٣٤ - سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آیین دانش آموختگان دانشکده پرستاری و مامایی بندرعباس برگزار شد
مراسم جشن دانش ‌آموختگی و تحلیف 33 دانشجوی رشته پرستاری و 20 دانشجوی رشته مامایی ورودی سال 93 دانشگاه علوم‌ پزشکی هرمزگان( ورودی سال 93) در سالن فارابی مجتمع آموزشی، پژوهشی و درمانی پیامبر اعظم (ص) بندرعباس برگزار شد.
 ١٣:٣٩ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وقتی که نفت بوی سلامتی می دهد
عملیات اجرایی ساخت بیمارستان 270 تخت خوابی با مشارکت شرکت نفت ستاره خلیج فارس در مجتمع پیامبر اعظم (ص) بندرعباس کلید خورد.
 ١٣:٣٥ - دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
نایب قهرمانی تیم فوتسال شهدای دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در مسابقات جام رمضان بندرعباس
این دوره از مسابقات که به مناسبت ماه مبارک رمضان در قالب جام رمضان با حضور ١٣ تيم در سالن ورزشی شریعتی دانشگاه برگزار شد؛ تیم فوتسال شهدای دانشگاه در دیدار نهایی با تیم فولاد هرمزگان به رقابت پرداخت که در پایان با نتیجه 3 بر 2 بازی را به سود فولاد واگذار کرد؛ و به مقام نایب قهرمانی رسید.
 ١٣:٤٥ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آموزش کارآموزان رشته فناوری اطلاعات سلامت در گروه آمار مدیریت آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه
با توجه به اهمیت آموزش مهارت های لازم در حوزه های تخصصی دانشگاه، واحد آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه در جهت بالابردن کیفیت سطح تحصیل دانشجویان رشته فناوری اطلاعات سلامت، بمنظور کسب تجربه لازم در حوزه آمار و تحلیل های آماری که از مسائل نوین و کاربردی موثر می باشد؛ آموزش های لازم را در قالب دوره کارآموزی ویژه دانشجویان این رشته آغاز کرد.
 ١٣:٠٩ - چهارشنبه ٢٣ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>