صفحه اصلي > آرشیو خبر 


با هدف مقاوم سازی ساختمان انجام شد؛
بازدید نماینده سازمان برنامه و بودجه کل کشور از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب
به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب؛ مهندس محمدی؛ نماینده سازمان برنامه و بودجه کل کشور، مهندس مقدسی؛ مسئول دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به همراه رییس شبکه و بهداشت و درمان شهرستان میناب از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان بازدید کردند.
 ١٣:٤٦ - دوشنبه ٤ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرطان و باورهای نادرست
هر اندازه که موضوعی نزد مردم ناشناخته باشد تلقی جادویی و رمز آلود بودن آن بیشتر خواهد شد. سرطان یکی از این موضوعات است، باورهای نادرست تنها یک تلقی نادرست نیستند که در ذهن انسان‌ها بمانند بلکه بر جهت‌گیری آنها در زندگی اثر می‌گذارند.
 ١٤:٢٥ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
اصول ده گانه در پیشگیری از سرطان
طبق اسناد سازمان جهانی بهداشت از 40 درصد سرطان ها می توان پیشگیری کرد ومواردی هم که قابل پیشگیری نیستند، اگر در سایه خودمراقبتی، نگاه امیدورانه به اثربخشی روش های تشخیصی و درمانی ومراجعه به موقع، زودهنگام تشخیص داده شوند، درمان پذیرترند. شاید اگر بدانید که دست کم نیمی از سرطان ها با درمان مناسب علاج خواهند شد زودتر به علایم مشکوک خود توجه کنید.
 ١٤:٢١ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاس مدیریت استرس در بیمارستان میناب برگزار شد
به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب، کلاس مدیریت استرس با حضور حسن زاده؛ مشاور مرکز مشاوره آموزش و پرورش شهرستان میناب در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) این شهرستان برگزار شد.
 ١٤:١٦ - يکشنبه ٣ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
ستون اصلی خدمات دانشگاه پرستاران می باشند
با عنایت به نزدیک شدن به سالروز تولد حضرت زینب (س) و گرامیداشت روز پرستار، جلسه هماهنگی برگزاری جشن روز پرستار با حضور ریاست دانشگاه، معاون درمان، مدیر روابط عمومی و مدیر پرستاری و اعضاء هئیت مدیره نظام پرستاری در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
 ١٥:٠٣ - شنبه ٢ بهمن ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>