صفحه اصلی > فرهنگ سلامت 


مقاله / توصیه های کلی جهت راهنمای بهبود تغذیه:
بسیاری از افراد در هنگام تلاش برای خوردن غذای سالم، با چالش هایی مواجه می شوند. برخی افراد در خوابگاه ها زندگی می کنند و یخچال و وسایل پخت و پز شخصی ندارند. دیگران در آپارتمان های شلوغ زندگی می کنند که در آن هر کسی می تواند غذای افراد دیگر را در یخچال بخورد.
 ١٩:٣٢ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / مواد غذايي كه بدن در سالمندی به آن نياز بیشتری دارد
تمركز بر مصرف ميوه تازه و كامل، بهتراز آب ميوه است، خصوصاً آب ميوه هاي مصنوعي كه قند بالايي دارند. ميوه به دليل داشتن فيبر و ويتامين بيشتر فوايد بيشتري را هم نصيب شما مي كند؛ بنابراين حداقل 2 تا 3 وعده ميوه در روز مصرف كنيد.
 ١٩:٣٠ - جمعه ٢١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / سکته مغزی
سکته مغزی به اختلال عملکرد مغز در نتیجه قطع ناگهانی جریان خون و اختلال در خون رسانی به قسمتی از مغز اطلاق می شود كه در اين حالت اكسيژن و مواد غذايي ضروري به مغز نمي رسد.
 ١١:٥٣ - سه شنبه ١١ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / کاربرد هوش معنوی در روان ‌درمانی
هوش معنوی دربرگیرنده مجموعه ای از توانایی و ظرفیت ها می باشد که از منابع معنوی درجهت افزایش بهزیستی و انطباق پذیری فرد استفاده می کند.
 ١١:٥٤ - جمعه ٣٠ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رعایت بهداشت باید همه‌گیر باشد
کودکان ما در مراکز جمعی مانند مدرسه یا افراد دیگری که در مراکز جمعی در کنار هم هستند، باید بهداشت را رعایت کنند؛ چرا که اگر یک نفر بهداشت فردی را رعایت نکرد و به شپش سر مبتلا شد، دیگران نیز به آن مبتلا می‌شوند.بنابراین رعایت بهداشت باید همه‌گیر باشد و همه محافظت کنند چرا که این بیماری به راحتی منتقل می‌شود.
 ١٤:٥٤ - چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>