صفحه اصلی > فرهنگ سلامت 


مقاله / 8 روش سریع برای کنترل مؤثر قند خون!
شما می توانید با اتخاذ روش هایی در زندگی که شاید چندان وقتی هم نیاز نداشته باشند، برای برنامه ریزی بلند مدت کنترل قند خون، خود را آماده کنید.
 ٢٠:٣٧ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
۶ تصور اشتباه که اغلب دیابتی‌ها هم باور کرده‌اند
بیماری دیابت ممکن است هر کسی را طعمه خود قرار دهد. به همین دلیل است که حتی اگر خودتان مبتلا به این بیماری نباشید، احتمالاً در میان اقوام، دوستان یا همکارانتان کسانی را سراغ دارید که گرفتار این بیماری مزمن شده باشند و درباره آن حرف‌هایی بزنند.
 ٢٠:٠٩ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / پیشگیری از دیابت با رعایت تغذیه سالم
بیماری دیابت در طی 3 دهه گذشته روند افزایشی را در جهان طی کرده است و سازمان جهانی بهداشت پیش بینی می کند که تا سال 2030 دیابت هفتمین علت مرگ در جهان خواهد بود.
 ١٩:٢٤ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / در مورد دیابت بیشتر بدانیم
دیابت بیماری بسیار خطرناکی است که سال های زیادی در وجود انسان بدون هیچ گونه علامتی به پیشرفت زیان بخش خود ادامه می دهد و چنانچه از پیشرفت آن جلوگیری نشود، به عوارض غیرقابل علاجی منجر می شود.
 ١٤:١٠ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مقاله / پیام های بهداشتی برای پیشگیری از آنفلوانزا
ویروس آنفلوانزا از طریق هوا وقتی که فردی سرفه می کند، عطسه می کند و یا حتی صحبت می کند، منتقل می شود. آنفلوانزا می تواند حتی با دست زدن به اشیائی که در اثر عطسه یا سرفه ی فرد مبتلا، آلوده می شود به دیگران منتقل شود. این بیماری یک روز قبل از شروع علائم بیماری می تواند به دیگرانمنتقل شود
 ١١:٤٢ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>