صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت غذا و دارو 


بازدید سرزده رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از معاونت غذا و دارو دانشگاه
 

ظهر امروز دکتر سید حسین داودی رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با حضور سرزده در معاونت غذا و دارو دانشگاه از بخش های مختلف این معاونت بازدید کرد.

دکتر داودی در این بازدید از بخش های مختلف آزمایشگاهی، تجهیزات و ملزومات پزشکی، مدیریت نظارت بر دارو و مواد مخدر، واحد کارخانجات، مبارزه باقاچاق کالا و ارز، و صدور مجوز ترخیص کالا در این معاونت دیدن کرد.

در این بازدید چند ساعته ، روند انجام کارها و فعالیتهای بخشهای مذکور و مشکلات پیش رو مورد ارزیابی قرار گرفت.

دکتر داودی از آزمایشگاه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به عنوان آزمایشگاه تیپ یک و رفرانس منطقه ای در کشور یاد کرد و اظهار داشت: این آزمایشگاه باید تمام نیازهای تشخیصی و آزمایشگاهی استان و حتی سایر دانشگاههای همجوار را تامین نماید.  

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در حوزه معاونت غذا و دارو باید به عنوان یک آزمایشگاه تیپ یک صاحب نظر باشد؛ لذا کارکنان آزمایشگاه نظرات خود را در خصوص توسعه بیشتر  در جهت ارتقاء سطح کیفی سیستم بدهند .

در ادامه دکتر داودی با حضور در بخش های اتوماسیون آزمایشگاه، واحد کنترل و تضمین کیفیت، آزمایشگاه کنترل مواد غذایی، بخش میکروبی(اتاق نمونه، محیط کشت، استریل تمیز و آلوده، اتاق کشت)، سم شناسی، آنالیز دستگاهی، واحد کارخانجات، صدور مجوز، مدیریت نظارت بر دارو و مواد مخدر و واحد تجهیزات و ملزومات پزشکی ، پس از دیدار با کارکنان شاغل در این واحدهای با آنان به گفتگو پرداخت.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ١٣ تير ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٣٣٩ | تعداد نمایش خبر : 298
 

 


خروج