صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت غذا و دارو 


دستگاه شتاب دهنده انرژی بالا و آنژیوگرافی مرکز پرتودرمانی امید بندرعباس راه اندازی می شود
 

قرارداد خرید دستگاه شتاب دهنده انرژی بالا و آنژیوگرافی جهت مرکز شیمی درمانی و پرتودرمانی امید بندرعباس به امضاء رسید.

قرارداد خرید شتاب دهنده انرژی بالا و آنژیوگرافی از طریق هیأت امنای صرفه جوی ارزی در معالجه بیماران و از محل اعتبارات مصوب سفر مقام معظم رهبری و اعتبارات اختصاصی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با هزینه ای بالغ بر 100 میلیارد ریال منعقد گردید و در آینده ای نزدیک در مرکز شیمی درمانی و پرتودرمانی امید بندرعباس واقع در مجتمع آموزشی درمانی پیامبر اعظم نصب و راه اندازی خواهد شد.

دستگاه شتاب دهنده انرژی بالا برای پرتو درمانی بیماران مبتلا به سرطان به کار می رود.

مهندس هوشیار؛ مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی دانشگاه گفت: مرکز شیمی درمانی و پرتو درمانی امید در حال حاضر مشغول به فعالیت و ارائه خدمات به بیماران با دستگاه شتاب دهنده انرژی پایین می باشد که با نصب و راه اندازی دستگاه شتاب دهنده انرژی بالا در 4 ماه آینده، شاهد پذیرش بیماران بیشتر و کیفیت بالاتر خدمات ارائه شده و همچنین درمان سریع تر خواهیم بود.

وی افزود: با راه اندازی این دستگاه، اعزام بیماران به سایر مراکز درمانی در استان های دیگر کاهش یافته و موارد بیشتری از سرطان ها در همین مرکز درمان خواهد شد.

مهندس هوشیار همچنین در خصوص عقد قرارداد خرید دستگاه آنژیوگرافی بیمارستان شهیدمحمدی که بیمارستان جنرال شهر می باشد، گفت: با پیگیری های انجام شده، دستگاه آنژیوگرافی دوم بیمارستان شهیدمحمدی طی 2 ماه آینده در این مرکز نصب و راه اندازی خواهد شد.

وی اظهار داشت: امیدواریم با نصب و راه اندازی آنژیوگرافی دوم شهیدمحمدی، شاهد ارائه خدمات مطلوب تر و بهتر به بیماران قلبی و مردم شریف استان باشیم که رضایت هرچه بیشتر بیماران را به همراه خواهد داشت.

 

 

تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣ اسفند ١٣٩٥  |  کد خبر : ٧٠٦٠ | تعداد نمایش خبر : 331
 

 


خروج