صفحه اصلی > اخبار معاونت ها > معاونت بهداشتی 


تیم ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی از مرکز توسعه سلامت کیش بازدید کرد
 

تیم ارزیابی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، از مرکز توسعه سلامت کیش بازدید کرد.

در این بازدید معاون فنی مرکز بهداشت استان هرمزگان به همراه کارشناسان واحدهای گسترش، بیماری های واگیر و آزمایشگاه حضور داشتند.

دکتر صدیقه عابدینی؛ معاون فنی مرکز بهداشت استان در این رابطه گفت: این پایش ها و بازدید ها به صورت دوره ای از تمامی مراکز ارائه خدمات و پایگاههای بهداشتی سراسر استان هرمزگان انجام می شود.

وی افزود: با توجه به اینکه طرح تحول نظام سلامت یک برنامه ی کلان و جدید در حوزه سلامت و بهداشت می باشد، با توجه به وسعت برنامه لاجرم خالی از ایراد هم نخواهد بود؛ به همین منظور دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان به منظور پایش روند اجرای برنامه تحول نظام سلامت در بهداشت، اقدام به طراحی گروه پایش کرده است.

دکتر عابدینی تصریح کرد: این بازدیدها به صورت منظم انجام می شود؛ وی هدف از این بازدیدها را ایجاد هم فکری و کمک برای ارتقاء شاخص های بهداشتی که در نهایت باعث ارتقاء سطح سلامت جامعه می باشد، عنوان کرد.

تیم بازرسی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از وضعیت سامانه سیب و مراقبان سلامت، وضعیت اطلاعات و آمار سلامت بازدید کردند.

معاون فنی مرکز بهداشت استان و رئیس تیم پایش و ارزیابی در کیش، با بیان اینکه اجرای طرح تحول سلامت باعث فراهم شدن بستر عدالت در خدمات سلامت به مردم شده است، عنوان کرد: یکی از این مزایای برطرف نمودن موانع و مشکلات احتمالی و شناسایی آنها در صورت رفع و راه گشای تمام موانع و مشکلات احتمالی است.

 

 

تاریخ درج خبر : شنبه ١٧ تير ١٣٩٦  |  کد خبر : ٨٣٧٤ | تعداد نمایش خبر : 265
 

 


خروج