به مناسبت روز جهانی غذا صورت گرفت:
آموزش تغذیه و توزیع صبحانه سالم در مدرسه ابتدایی روستای گرائیک سیریک
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک گفت: با همت جمعی از پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و به مناسبت روز جهانی غذا ،با هدف آموزش، فرهنگ سازی و ترویج عادت صحیح مصرف صبحانه در بین دانش آموزان، در مدرسه شهید جعفری روستای گرائیک از توابع بخش مرکزی شهرستان سیریک اقدام به آموزش تغذیه و توزیع بسته‌های صبحانه سالم در بین دانش آموزان نمودند.
 ١٥:٣٢ - چهارشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت روز جهانی کودک؛
آسمان شهر سیریک میزبان بادبادک های کودکان سیریکی شد
به مناسبت 16مهرماه روز جهانی کودک، کودکان سیریکی با به پرواز در آوردن بادبادک های خود در آسمان شهر این روز را جشن گرفتند.
 ١٥:٠٥ - چهارشنبه ١٧ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری جلسه هم‌اندیشی و برنامه ریزی مناسبت های بهداشتی در شهرستان سیریک
جهت برنامه ریزی و یکسان سازی در اجرای برنامه های هفته سلامت روان، روز جهانی تخم مرغ و روز جهانی غذا، جلسه هم اندیشی به منظور برگزاری هر چه بهتر این مناسبت ها با حضور مسئولین و کارشناسان ستادی در دفتر مدیریت شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک برگزار شد.
 ١٢:١١ - سه شنبه ١٦ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک:
آموزش نقش مهمی در ارتقاء فرهنگ خود مراقبتی دارد
مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیریک با اشاره به شعار هفته کودک "آینده را باید ساخت" گفت: از آنجا که وضعیت زندگی، رشد و بالندگی کودکان، روشن ترین نشانه ی توان هر جامعه محسوب می شود، هیج تلاشی ارزشمندتر از بخشیدن فرداهایی روشن به کودکان وجود ندارد.
 ١٣:٢٠ - يکشنبه ١٤ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک:
با ارائه خدمات بهداشتی ودرمانی مطلوب، سطح کیفی زندگی سالمندان را ارتقاء دهیم
ایستگاه سلامت برای مددجویان سالمند کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی شهرستان سیریک با هدف ارتقاء سلامت سالمندان به مناسبت هفته سالمند و هفته ملی قلب در این شهرستان برپا شد.
 ١٥:١٧ - سه شنبه ٩ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>