مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک:
زایمان ایمن از مهمترین شاخص های برنامه سلامت مادران می باشد
جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان سیریک با دستور کار بررسی علل زایمان در منزل در برخی از روستاهای شهرستان سیریک، با حضور اعضای جلسه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.
 ١٣:٥٨ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
پروژه درمانی توسط خیرین منطقه سیریک احداث می شود
یوسف زره زاده؛ رییس شورای اسلامی شهرستان سیریک در حاشیه بازدید دکتر داودی؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از وضعیت بهداشت و درمان این شهرستان در گفتگو با دکتر داودی ،از ساخت پروژه درمانی با مساحت 400 مترمربع توسط خیرین منطقه خبر داد.
 ٠٩:٢٩ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک در جلسه شورای بهورزی:
بهورزان نقش تعیین کننده ای در پیشرفت و ارتقاء سطح سلامت جامعه دارند
جلسه شورای بهورزی شهرستان سیریک به ریاست مدیر شبکه بهداشت و با حضور نمایندگان بهورزان, معاون بهداشتی, مسئول گسترش و آموزش سلامت شبکه به منظور بازآموزی و هماهنگی در اجرای برنامه های مختلف خانه های بهداشت در دفتر مدیریت شبکه بهداشت تشکیل شد.
 ١٣:٣٣ - دوشنبه ١٦ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با هدف ارتقاء سلامت باروری و فرزندآوری سالم؛
کارگاه سلامت و فرزند آوری سالم در شهرستان سیریک برگزار شد
کارگاه یک روزه سلامت باروری و فرزندآوری سالم ویژه بهورزان و کارشناسان مراکز در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان سیریک برگزار شد.
 ١٣:٤٢ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک انجام شد:
تقدير از مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیریک / بهره مندی مستقیم و آسان مردم از خدمات پزشکی از اهداف بسیج جامعه پزشکی است
سرهنگ علي اسلامي؛ فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه شهرستان سيريك با حضور در شبكه بهداشت و درمان اين شهرستان به پاس خدمات و تلاش هاي تيم پزشكي در مناطق محروم، از دكتر رحيمي؛ مدير شبكه بهداشت و تيم پزشكان اين شهرستان تقدير و تشكر كرد.
 ١٠:٥٩ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>